Bayan arkadaşlar samimiyetle cevap versin.

Şimdi ben bu hafta bir şey deneyeceğim. Yani buradan aldığım tepki olumsuz olsa da deneyeceğim ama gece gece canım sıkıldı.

Kampüste bir kaç defadır gördüğüm hoş bir kız var. Tanışmıyoruz, hiç göz göze bile gelmedik. Öyle bir kaç defa gördüm sadece. Belki bir ortak arkadaş vs. bulup tanışabilirim falan ama çok üşeniyorum. ayrıntı isteyen için www.eksisozluk.com

ben bu kızı bir dahaki görüşümde yanına direk gidip merhaba desem ve boş bi vaktinde bir saat kahve içmeye davet etsem ne olur ? yani siz olsanız ne tepki verirsiniz ?

samimiyetime güvenebilirsin. olmaz. üşenme. biri tanıştırsın. ya da temel hazırla. birkaç kez selamlaş falan bir şekilde bir iki kelime et. sonra çağır. ben reddederim böyle bir teklifi. dan diye hiç farketmediğim biri gelip merhaba kahve içsek diyo. ne mübasebet.

  • girl in a coma  (29.10.11 03:04:42 ~ 03:05:18)
abi rocco'nun bir klibi vardı, merhaba siz dünyanın sekizinci harikası mısınız? diye onu bir izlesene sen. ehehe

buldum ben ama daha uzundu, www.facebook.com
  • sormaya geldim  (29.10.11 03:11:41 ~ 03:15:52)
(git: 319098)

bir kulüp filan mı kursak.
  • idm  (29.10.11 03:11:59)
ben olsam bende redderdim ama kabul eden tanıdığım insanlarda oldu garip gerçekten bu ne üşengeçlik içiniz geçmiş

  • traxes  (29.10.11 03:15:04)
hatun kişinin mizacına bağlı. ben olsam gülümser bi düşünürüm. öküz gibi sorulmaması şartıyla tabi. belki o da fark etmiştir seni kim bilir.

  • rayde  (29.10.11 03:15:29)
her ne kadar bayan olmasam da bu dediğini yapmış biri olarak söyleyebilirim ki sakın yapma. yediği kapaktan sonra pişman oluyor insan.

  • kimsesiz kimse  (29.10.11 03:16:14 ~ 03:16:44)
@idm sen bildiğin aşık oldum diyorsun hocam, durum farklı. kız kabul ederse ekime kadar, etmezse sen düşün. benim öylesine bir çılgınlık yapasım var sadece. reddedilmekten de çok tırsmıyorum açıkcası :D sen bildiğin yalnızsın yani :)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.10.11 03:16:50)
reddedilmeyi siklemiyorsan niye gidip konuşmadın zaten. demek ki sikliyorsun.

  • cro magnon  (29.10.11 03:19:25)
@bugunku antremanda goz dolduran futbolcu

doğru söylüyorsun valla, evet yalnızım. bu arada denersen haber edersin beni umarım, mesajını bekliyorum.

gerçekten kızların bu konuda duyarsız olduklarını ben de düşünüyorum.
  • idm  (29.10.11 03:23:13 ~ 03:23:36)
bu sayfanın bir çıktısını alıp kıza ver ve "sana alt tarafı bir merhaba demek için nasıl kıvranıyorum görmek ister misin?" de. sonra siz yazılanları birlikte okuyup kahkalarla gülerken kamera yavaşça yukarıya doğru hareket eder. mavi gökyüzünde beyaz bulutlar gözükünce müzik girer ve yazılar akmaya başlar..

  • sarap dumani  (29.10.11 03:23:32)
@cro magnon kızı 3-5 defa gördüm daha, fikir aklıma yeni düştü yani. ''3 aydır aklımdan çıkmıyor bu kız !!11!'' gibi bir durum yok.

@traxes üşengeçlik veya içimin geçmesi değil, mühendis mantığıyla çaba ≥ getiri olmamalı yoksa çabalamaya değmez. örneğin bir dil öğrenmek için 1 yıl çabalarım ama onun getirisi o çabayı aşacak düzeydedir. okulda 5 defa gördüğüm bir kız için o kadar uğraşmaya değeceğini düşünmüyorum, en fazla bir kaç ay çıkarız yani nedir ki getirisi ?
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.10.11 03:24:22 ~ 03:26:40)
@sarap dumani o kadar abartılı değil ya. yani gidip merhaba diyeceğim zaten ben sadece bir kaç görüş alayım dedim. ama fikir fena değil :p

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.10.11 03:25:44)
hele ki öylesine çılgınlık yapan birine kim güvenip de kahve içmeyi kabul eder allasen? tanımadığın biri gelip sana bunu yapsa ne düşünürsün? siktiri çekerdim ben olsam.

  • asdasdas  (29.10.11 03:28:04)
@asdasdas @mrtksn amma abarttıldı yahu. alt tarafı bir kahve, aynı okulda aynı kampüste okuyoruz. ders arasında bir saat kahve içsek okulun ortasında tecavüz edemem ya. ben kız olsam eleman çok tipsiz değilse kabul ederdim. ben de çok tipsiz sayılmam yani öhöm.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.10.11 03:29:49 ~ 03:30:45)
"ben kız olsam eleman çok tipsiz değilse kabul ederdim"

(ara:kız olsam)
  • sarap dumani  (29.10.11 03:45:03 ~ 03:45:35)
bir şekilde kızla ortak bir şeyler bulmaya çalış. mesela kampüste gördüğün an bir süre çaktırmadan takip et yemekhanede falan çarp yanlışlıkla koluna sonra da özür dileyip muhabbet aç:P örnek saçma oldu da şahsen bana böyle dan diye biri gelse ne ayak derim. lisede kaldı bunlar, ünivde komik karşılanır kızın sana yazcağı varsa da ters teper. başka yollarla muhabbet kurmalısın diyorum.

  • rinit  (29.10.11 03:46:57)
pesin not: erkegim.

abi eger macera istiyorsan dene, hic olmaz degil. yalniz cok pratik bir iki hamleyle ihtimali baya yukseltebilirsin. elindeki bir kitaptan da muhabbete girebilirsin, bir sirada beklerken sen de oraya gidip orda da konusabilirsin (ki bu sekilde tanistigi bir cocukla cikan bir kiz taniyorum, ordan aklima geldi.) bence boyle yap ama digeri fena durmuyor.
  • sendelemeden  (29.10.11 05:28:07)
(erkekim) bir arkadaşım kız arkadaşından ayrıldıktan sonra bunalımdan çıkmak için böyle bi yola başvurmuştu. tanıdıklara yazmayı bırak kantinde ilk kez gördüğü kızın yanına giderek konuşmaya çalışıyordu. hatta bir iki kere reddedilmeden konuşmuştu(tabi tanışalım mı kahve içelim mi diye değil öyle tanıyomuş gibi selam kelam ederek) ama muhabbet içerisinde erkek arkadaşlarının olduğunu söyleyerek kızlar noktayı koymuştu.

dostum dediğin iş yaş. facebooktan bak bari ortak arkadaş bulursun belki.
  • baymayself  (29.10.11 12:08:37 ~ 12:10:00)
bir kişi bile olur demedi ha ? sırf bu prosedürü protesto etmek için deniycem lan.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.10.11 13:05:32)
sana saçma gelen şeyleri saçma bulan birini bulduğunda doğru kişiyi bulmuş olursun bence.

  • r_u_h  (29.10.11 20:07:34)