lg led tv-sony led tv

kuzenim bunlar arasında kararsız kalmış hangisini tercih etmeli ? bir de ekran konusunda 47 ekran mı yoksa 55 ekran mı ?

teşekkürler

benim oyum Sony ye

  • skywalkeremre  (28.10.11 14:18:45)
kahve falan işletmeyecekse, ya da 150 metrekare salonu yoksa 55 inç deve gibi olur çok gereksiz rahatsız edici büyük olur. 47 bile büyük bir ev için ama hani sinema gibi olsun deniyorsa olabilir.

ben bu ikisini de değil, samsung öneririm ama illa ikisinden biri olacaksa lg diyorum. sony'ler mkv formatında dosyaları oynatamıyor. bütün hd filmlerin de mkv olduğunu düşünürseniz usb'den bağlayıp hd oynatmanız imkansız oluyor.
  • kibritsuyu  (28.10.11 14:21:52)
dün ben de baktım 55" in evde nası duracağına şuan 40" var 55" çok çok büyük olacak ve gereksiz olacak, zaten tvde doğru düzgün hd yayın olmadığı için henüz türkiyede, iyice piksellerine ayrılır görüntü. 46 bi ev için max boyut bence.

  • buffy de vampir sayilir  (28.10.11 14:43:12)
modele göre usb'den oynattığı şeylere internetten bakmasını tavsiye ederim, velhasıl sony usb'de kötü bayağı o açıdan lg daha mantıklı. ama bu olaylarda en iyi samsung diyolar. tv'de de en iyi yeni nesil panasonic plazmalar.

kafa karıştırmak istemezdim ama bu iş böyle. boyut için de odanın büyüklüğüne göre hesaplama şeyleri vardı internette onlalra bakıvirin
  • yuto  (28.10.11 15:18:48)