Kredi Kartsız iTunes hesabı Türkiye

Şu an itunes hesabım kredi kartsız olarak kayıtlı fakat Amerika seçili Türkiye'yi seçtiğim zaman kredi kartı istiyor kredi kartımızı vermeden bölgeyi Türkiye şansı yapmamız için bir yol yordam var mıdır?

birhelkedolusubilgi.blogspot.com

yukarıdakine bir de güncelleme yapmış entrapmen: birhelkedolusubilgi.blogspot.com
  • jangara  (28.10.11 01:04:21 ~ 01:05:53)
daha gecen gun sifirdan birisine yukarida jangara'nin linkini verdigi adreste anlattigim gibi hesap actim. guncellemede belirttigim adres ve telefon bilgileriyle hicbir sorun yasamadim.

  • entrapmen  (28.10.11 01:37:31)
Amerika adresi girip hesap açmada sıkıntı yok zaten sorum bölgeyi Türkiye yapabilmek için ne yapmak gerektiği?

  • hagi10  (28.10.11 08:07:37)
bazi uygulamalar amerika'ya ozel oldugundan turkiye'ye dondurmek istediginizde hata veriyor olabilir.

normalde itunes ustunden bolgeyi turkiye yaptiktan sonra free bir uygulamaya tikladiktan sonra kredi kartsiz bir sekilde uyeligi yaratmak mumkun oluyor. sayet illa turkiye hesabina ihtiyaciniz varsa yeni bir hesap yaratin.
  • entrapmen  (28.10.11 13:17:19)
Türkiye'ye dönmek istediğimde hata vermiyor direk kredi kartı istiyor. Sanırım Kredi kartı vermeden Türkiye'yi seçip iTunes hesabı almanın hiçbir yolu yok..

  • hagi10  (30.10.11 00:09:14)
hayir, ben bir turlu ne yapmak istediginizi anlamadim sizin. hangi amacla bu hareketi yapmaya calisiyorsunuz? onu bi anlatsaniz ona gore bir sey onerecegim...

dedigim gibi hali hazirdaki hesabi dondurmek isterseniz hata veriyor.
turkiye adresinden kredi kartsiz acmak isterken bir problem OLMUYOR!
  • entrapmen  (30.10.11 17:05:19)