haarp mevzusu

komplo teorilerden haberiniz vardır. bu müessesenin doğa olaylarına bu denli müdahale etmesi ne derece mantıklıdır? olayı bilimsel verilere oturtup sayfalarca yazan makaleler okudum ama inanası gelmiyor insanın. siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

bilmeyenler için haarp'ın yapabildikleri;

1-İklimleri değiştirebilir.
2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir.
3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
4-Deprem yaratabilir.
5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.
.

sikko'ya girelim ordan bakalım böyle uzun uzun yazarak uğraşmayalım.

michaelsikkofield.blogspot.com
  • nabruknabruknabruk  (26.10.11 22:59:20)
dostum iyi demissin hos demissin de daha elde tasarimi bitmis yeni cikicak elektronik ürünler(ör iphone 5 de neler olucak),arabalar hakkinda (bmwnin yeni 6 serisi nasil olcak gibi) bilgiler yokken böylesi ucuk kacik bisey hakkinda nasil böylesi bilgiler olabilir akliniz aliyor mu?

kisacasi bunlar bilim kurgu eserleri statüsündedir.bilimsel gercekligi,olabilitesi vardir ama pratik olarak olmayacagi icin (en azindan simdilik) insanlara korkacaklari,oyalanacaklari seyler veriyorlar ,komplo teorileri böyle seyler genelde.

okumasi zewklidir,bir farkli bakis acisi vizyon verir ama inanmamak lazim,bi düsünmek lazim "olur mu la bu acaba ?" diye.
  • serabetan  (26.10.11 23:00:31)
bu haarp olayı tamamen sallama amk, eğer illuminati diye bişi varsa kendilerini ifşa edip, biz yaparız biz ederiz hesabı millete korku vermeye çalışıyolar.
adamları araştırıyosun, işte sanatçılar vs,vs derken haarp olayından araştıranlara korku veriyolar.

birileri çıkıp van depreminide bunlara mal etmiş.
gerekçesi şudur: van depremi ilk önce 6,6 diye duyuruldu.
Van'ın V'sini ters çevir üçgen oluyo gibisinden,

haarp diye bişeye inanmıyorum amk.
  • xxfastboy  (26.10.11 23:10:44)
haarp ile ilgili olduğunu düşündüğüm bu videoyu izleyin..
van depremi ve depremin gerçekleştiği merkezlerin yapaylığını görün..

www.youtube.com

%100 haarp'a inanıyor değilim ama insanın bazı şeyleri düşünmesi gerekir..

editle gelen ekler..
emsc nedir diyenler..
en.wikipedia.org
www.emsc-csem.org
  • istenmeyen_adam  (26.10.11 23:16:10 ~ 23:26:01)
@serabetan; tam da dediğin gibi "olur mu la bu acaba?" modundayım. bunları yapıyor iddaasında değilim asla.
@nabruknabruknabruk; sikko'nun blogu nasıl aklıma gelmedi anlamadım. başladım okumaya. teşekkürler.
@xxfastboy; tamam amk.
@istenmeyen_adam; bugün izlemiştim onu.
  • jamiro  (26.10.11 23:16:56 ~ 23:20:36)
evet inanıyorum. artık gözle görünür savaşlar yapıp kendi taraflarından kayıp vermek istemiyor amerika-israil ikilisi. özellikle israil-filistin savaşına baktığınızda israil askerlerinin ölü sayısının azaldığı, filistin askerlerinin/halkının ölü sayısının arttığı görülür. insansız savaş politikası hakim. insansız tank,insansız uçaklar.

biyolojik savaş var buna inanıyorsunda tektonik savaşlara neden inanmıyorsun?
bunlar zor yada imkansız şeyler değil. 100 yıl önce biyolojik savaş olacak deseler kim inanırdı?
  • neysene  (26.10.11 23:29:37)
@istenmeyen_adam

o video van depremiyle ilgili değil sanırım.
  • xxfastboy  (26.10.11 23:32:32)
@xxfastboy
ilgili işte van gölü'nü görmüyor musun.. video'da 10 kez falan türkiye diyorlar..

sars'ın sadece uzak doğu'yu etkilemesi falan bence basit şeyler değil amerikan marifeti ciddiyim.. +1 @neysene
  • istenmeyen_adam  (26.10.11 23:39:31)
@istenmeyen_adam

video'nun hepsini izlemedim ama genel olarak üzerinde durdukları nokta van gölü ve etrafı değil.

neyse.
  • xxfastboy  (26.10.11 23:50:29)
Evet Van depremi değil videodaki. Sanırım Ege-iç anadolu kısmını gösteriyor. Kütahya tarafı sanırsam

  • balikci filozof  (27.10.11 00:19:48)
Bu kadar cehalet cok fazla gercekten.

Bu komplo iddialarini ciddiye alan, olasi kabul eden bir tane akli basinda bilim insani, bir tane bile bilimsel makale gosteremezsiniz. Haarp'la ilgili hurafelerin bor madenleriyle ilgili olanlar kadar bile gecerliligi yok. Merak ediyorsaniz ne oldugunu gidin sitesinden okuyun.
  • 386 dx  (27.10.11 08:13:16 ~ 08:14:49)
@386 dx; sitesinde yazanların buz dağının görünen kısmı olduğu söylentileri var. ve açıkçası yazılanlar imkansız değilmiş okuduğum kadarıyla.

  • jamiro  (27.10.11 11:18:17)
"okuduğum kadarıyla"

Onu diyorum işte ben de. Nerede okudunuz? Mühim olan o. Bilimsel kaynaklarda böyle mesnetsiz iddialar göremezsiniz. Yoksa internette yazan her hurafeye inanacaksak işimiz var.
  • 386 dx  (27.10.11 15:45:50)
amatör radyocuların çıkardığı eski bir gazete haberinde okudum. (olay radyo dalgaları üzerine olduğu için bilimsel yaklaşmış; ama bilimsel bir bilgi olarak kabul edilebilir mi bilmiyorum)

www.antrak.org.tr

ama hurafe sayılamayacak kadar iyi yaklaşılmış konuya.
  • jamiro  (27.10.11 20:31:56)
Ne kadar bilimsel oldugunu anlamak için yazının sonuna bakmanız yeterli:

"Yararlanılan Kaynaklar:
1- HAARP Kıyamet Teknolojisi, Aydoğan Vatandaş.
2- Kıyamet Alametleri, Ergun Candan.
3- ANTRAK El Kitabı
4- Internet"
  • 386 dx  (28.10.11 03:55:11)