ipad teki inanilmaz mantik hatasi

son iki gundur yeni aldigim ipadime takmis durumdayim oyuzden heyecanimi maruz gorun..ama cok .mcik gibi bi alet yapmislar saolsunlar.. suaki sorunum youtube da bir videoklip oynarken ben baska sayfaya gecince youtube daki muzik kemndi kendine pause oluyor dailiy motiondada bu boyle, ama ben baska yerlerde geZerken muzik dinlemek istiyorum..var mi bunun bir yolu yontemi..

Youtube, dailymotion falan direk ayrı bir app olduğundan başka sayfaya geçmek isteyince app ı kapattınız olarak algılayıp yayını kesiyor. ipod kısmına yüklemekten başka çare yok. O da bilgisayardan oluyor anca.

  • holly golightly  (26.10.11 22:13:28)
yöntemi jailbreak.

jailbreak yaptıktan sonra music controls pro yüklerseniz istediğinizi elde edersiniz.
  • dwight  (26.10.11 22:15:15)
care var. baska uygulamaya gecince iki kez home butonuna basin. multitasking paneli acilinca sola gecip muzik kontrollerinden play'e basarsaniz calmaya devam eder. tabii o esnada (ornegin) sadece youtube acik olmali bir muzik programi olarak. ayni yontem radyo programlarinda da ise yariyor.

  • fader  (26.10.11 22:16:49)
fader ama oyle yapincada yine sadece 1 sayfada kalmak zorundasin sayfa degistirmeye kakinca yine muzik duruyor..

  • bluewhale  (26.10.11 22:25:33)
gayet duzgun bir sekilde calisiyor bende. bir kez play'e basmam yeterli oluyor. sonrasinda ne yaparsam yapayim programi kapatmadigim surece durmuyor caldigi sey.

  • fader  (26.10.11 22:29:55)
mantık hatası falan değil :D tüm tablet/telefonlarda öyle, ama flash player'ın olsaydı browser üzerinden gezerken yeni sekme açınca birşey olmuyor

  • utkucbkc  (26.10.11 22:42:45)
bende olmuyor belki surumdendir sol ust kosedeki sayfa menusune gelipte atiyorum facebuktan tvitira gecince yine duruyor muzik.

  • bluewhale  (27.10.11 01:43:28)