Başın sol arka kısmında yanma hissi

Bir kaç zamandır bu his olurdu yanma hissi ama sanki ani bir sinir akımı oluyor gibi, ancak bugün oldukça sık gerçekleşti. önce yanma hissi oldu, sonra nefes aldıkça şiddetlendi. biraz şöyle bir his, üşüttüğümüzde ciğerlerimiz nefes alınca bir yanma hissi olur, aynı his ben nefes alınca başımda olmaya başladı. hatta başımın sol kısmı şişmiş gibi hissettim, sanki burnum sulandı(kan yok baktım.) neden kaynaklanıyor olabilir? çok ciddi midir?

Çok kapalı kutu bir soru, stres anında mı ortaya çıkıyor? Bu bilinmeli, düzenli olarak kullandığın bir ilaç var mı? Son zamanlarda vücudunun herhangi bir bölgesine batan bir cisim oldu mu? Boyunda düzleşme ya da boyunla ilgili bir ağrın var mı? Yanma hissiyle beraber özellikle ellerdeki küçük parmaklarda uyuşma hissediyor musun? En önemlisi de Başın sol arka kısmını ellediğinde eline gelen bir çıkıntı, kitle vs. gibi bir şey var mı?

Kısacası iş kafa olunca işler karışabiliyor. O yüzden detayı bol olmalı ve bu hissettiğin şey eskiden olduğu halde şu anda şiddetlendiyse kesinlikle doktora gitmeni tavsiye ediyorum. Erken tanı ve tedavi önemli bir basamaktır atlatma.
  • aduketim 30cm  (27.10.11 02:15:38)
hım bi tür saplanma gibi mi? şimşek veya? bi doktora gidin derim tansiyona da baktırın.

  • kediebesi  (27.10.11 02:23:59)