haneye tecevüz (avukatlara)

Olayı anlatayım. 2 tane arkadaşım(bayan) bir arkadaşlarına(erkek) gitmişler. Kahvaltı yaparlarken çocuğun babası gelmiş eve. Korkudan biri balkona diğeri de bi odaya saklanmış ama çocuğun babasıda hacı gibi bişeymiş. görünce tabi yanlş anlamış ve karakola götürmüş bunları. şimdi haklarında haneye tecavüzden şikayet varmış. yarın mahkemeleri var. ne yapsınlar bunlar şimdi mahkemede ? erkek olan çocuk babasından korktuğu için benden habersiz girmişler falan derse ne olur ?

buyuk terbiyesizlik olur nolucak:) bişey olacagını dusunmuyorum, aynen bu sekilde hakime anlatılırsa.

  • art vandaley  (25.10.11 01:15:57)
Kızın babası olsa olay çıkarsa anlarım da bu nedir arkadaş? Erkek olan çocuk adamım diye dolaşmasın. Bir şey olmaz merak etmeyin.

  • alfred james  (25.10.11 01:18:13)
çocuk madem baba korkusundan aleyhte ifade vermeye meyilli, onlar daha büyük bir şekilde korkutsunlar. babası duyduğunda bir kaşık suda boğacak gibi kızsın, öyle bir şey mesela...

babana gay olduğunu söyleriz falan gibi ama gerçi eleman adam olsa bu kadar filme gerek yok.

babası da ilginç. tamam hacısın hocasın hadi neyse de, şikâyet, mahkeme ne demek ya...
  • ahmetdursun  (25.10.11 01:43:02)
2011 Türkiyesi ve ev Çocucuğun ha :) hakim babayı içeri atacak yobazlıktan... iktidar bile 2002 de otellerde evlilik cüzdanı şartını kaldırdı : ))) kesin adam irana sınır dışı

+ oylle babaya bu kadar dayanan bi erkek evine kız getirmez getirse de bu duruma düşürmez düşürsede babasının kulağına ( mahallede kuşu kalkmıo kızları benden istedi diye laf ederim derim) :)) bu ne yaaa hakim bakmaz ki davaya
  • saz@n  (25.10.11 01:55:12 ~ 02:04:17)
zorla girmeyeyi ispat edecek bi durum olmadığı için ve hiçbir hakimde eli yüzü düzgün 2 kızın bir eve zorla girmeyeceğini bildiği için bişey olmaz. hatta dava açılmayabilir bile.

  • orpheus  (25.10.11 02:53:20)
onlar da iftiradan şikayetçi olsalarmış. :)

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (25.10.11 03:33:18)
sadece türkiye de yaşanabilecek olaylardan biri olsa gerek. cok komik durum ya hiçbi şey olmaz ya. avukat değilim ama böyle bi şey icin dava acılması sacma olur.

  • rurouni  (25.10.11 04:36:34)
çocuk ceza alır,
kızlar serbest kalır,
hacı amca da mahkeme ve avukat ücretlerini öder.
  • turkay  (25.10.11 07:56:22)
cool story bro.

layörüget.
  • keseci  (25.10.11 10:22:41)
ahaha kesecinin cevap süper.

  • girl in a coma  (25.10.11 11:38:51)