iphone(3g) dan n97 e rehber aktarma?

nasıl yapacağım ben bunu. avea ve turkcell hatlar mevcut onları kullanabiliyorsak diye diyorum. bilgisayarım da mac. lazım olursa diye söylüyorum. teşekkürler.

1)turkcell tim.e gidip önce tüm rehberi yedekletiyoruz.sonra sim kartı n97.ye takıp aktartıyoruz

2)tüm rehberi tek tek mac.teki adres defterine giriyoruz(outlook da olabilir)..Daha sonra istediğimiz telefonu mac.imize bağlayıp senkronize ediyoruz

DİKKAT: senkronizasyonu MAC.ten Telefona olacak şekilde tek yönlü seçmek lazım..Yoksa telefonun boş rehberini MAC adres defteri ve/veya outlook adres defterine atar ve saatlerce uğraşarak tek tek girilen tüm kontaklar bi anda uçar gider.

kolaylıklar,
  • Fayfa  (24.10.11 06:23:25)
(bkz: google sync)

  • fader  (24.10.11 07:43:28)