alternatif tartma yöntemleri

sevgili yaratıcı koalalar!

etrafımda tartı yok, ama 2.5 kglik bir adet dambılım var. ve bavulumu ve sırt çantamı ölçmem lazım. nası yapayım? bi yol söyleyin bakem hele...

ekstra not:
*içinde 3 adet ahşap ranza olan bir yurt odasındayım
*çarşaf, yastık, yorgan ve yataklar mevcut.
*odanın içinde bir adet masa, duvarda boydan boya dolap var, dolaplar boş.
*ip ya da sicim gibi bir malzemem yok.

daha bi ekstra not: karşılıklı iki ranzanın üst yataklarının bacakları arası çarşaf gerip önce 2.5 kglik dambılı sonra ise çantayı koyarak çarşafın her iki durumda yere yakınlığından bi tahminde bulunamadım, bunu önereceklere duyrulur :/

bi el atın bilader bea!

yahu üşenme de git bir kargocuya olmadı illaki yurtta birinden tartı baskül falan bulursun neyse. sen lazsın kesin belli.

  • domestos  (23.10.11 17:47:55)
sanırım uçakla gideceksin bir yerlere. sırt çantanı uçağın içine alacaksın. onu tartmıyorlar çok kıl bir durum olmadıkça. valizde kitap gibi ağır şeyler varsa onları sırt çantasına yükle. ağır ne varsa ona yükle. sadece elbiseler sıkış tepiş doldurmadığın sürece 15 kiloyu geçmez.

  • sndnzr  (23.10.11 17:58:38)