altın değer tahmini

sevgili duyurudaşlarım tabii ki geleceğin öngörülemez olduğunu biliyorum. ama altın iki üç yıl içinde sizce nasıl bir fiyat seyreder? ev alamıyorum istediğim standartlarda (emin olun standartlarım çok yüksek değil paramız az...) ben de yatırım amaçlı kredi ile bir ev almak ya da altın alıp kenara atmak hususunda ikilemde kaldım. yardımlarınızı talep etmekteyim...

arkadaşım düğünler bitti şimdi para harcama devri kış bayram kapıda türkiye piyasalarında altın düşük seyreder önümüzdeki 4 ay ama altın birtek takı olarak kullanılmadığından teknolojik aletlerin gün be gün artışı yeni modelleri çıktığından önümüzdeki seninin sonunda 740 sonraki 800 3.senin sonunda 850 civarında olacaktır Tl kriz ve dolardan dolayı düşerse ki bunu düşürmemek için ötv yi arttırdılar ki dışardan gelecek ürünler az alınsın ve alınandan çok vergi alalım diye ama genede 1000 tl olmaz emin ol dolar bu dünya üzerinde 2 tl ya çıkmaz çıkarsa zaten zengin olursun

  • saz@n  (21.10.11 17:38:14)
İngilizceniz iyiyse, İAB sitesinde altınla ilgili raporlar ve yabancı kaynaklar var, bunun dışında fiyat incelemesi için goldprice.org u tavsiye ederim,,,gelelim altının yükselip yükselmeyeceğine,, 1 ay önce altın(ons) 1900lerdeyken 2000 i hemen geçer diyordu herkes dengeler bir anda değişti 1800 ler 1700 ler şuan 1620 desteğinde, 2011 son çeyrek tahminleri buna rağmen ortalama 1875 civarında, altın şuanki faiz oranlarında hele hele uzun vadede en iyi yatırım aracı...

  • bisanthe  (21.10.11 19:04:02)
etrafa bak altın en ıyı yatırım aracıdır dıyen coksa elınde altın tutma..

  • kennym  (22.10.11 00:25:14)