[]

sigorta kontrol

Eylül başı yeni bir yerde işe başladım, sigortamın yatıp yatmadığını edevletten bakmam lazım bunu biliyorum ama, sigortanın yatırılıp yatırılmadığını kaç gün sonra görebilirim?

1 ay diye biliyordum, IK cı biri bana sonraki ayın 20 sinde görürsün dedi ama şu an baktığımda birşey gözükmüyor.

Sonuç olarak eylül 4 iş başı yapılan sigortanın kontrolünü ne zaman yapabilirim

 
ik cı haklı


  • bryan fury  (20.10.11 14:27:26) 
ekim 20 oldu ve göremiyorum ben ama hala? 21 i sabahı mı çıkıyor?


  • bonjurkes  (20.10.11 14:29:27) 
Son gün 23'dür ama genellikle bildirge son güne bırakılmaz. O yüzden öyle söylemiştir. 23 akşamı da görünmesse sigortalı değilsiniz demektir.

Bu arada 23 Ekim tatil gününe denk geldiği için bu ay için son gün 24'dür.
  • oziloz  (20.10.11 14:49:14 ~ 14:53:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.