Hangi Isıtıcı

Doğalgaz, kombi, kalorifer vs... olmayan evime ısıtıcı almak istiyorum. Maksimum 200-250 TL para verebilirim.

Piyasada infrared, yağlı, radyatör, quartz vs. tip tip marka marka ısıtıcılar var. Bunlardan fiyat performans olarak hangisi iyidir aceb?

Infraredler iyi gibi görünüyor.Bunun dışında yağlı radyatörler bildiğim kadarı ile iyi sanırım.Bunlar ne kadar elektrik harcar ki?

Hangisi optimum seçim olur?

infrared alma kesinlikle.
alacaksan fanlı olan büyük tekerlekli şeyler var ya ondan al.

  • sefapezevengi  (20.10.11 13:37:50)
yagli radyator alacan hocu. bi defa isindiktan sonra enerji harcamasi cok dusuktur digerlerine gore.

  • incilizum  (20.10.11 13:49:29)
yağlı radyatör almalısın bencede
ya da bulabilirsen Vecta diye bişey vardı
herkes kötüledi falan zamanında ama kullanan 3 kişi tanıyorum üçüde gayet memnun
  • primetime  (20.10.11 14:26:21)
Ek bilgi.

Antalya merkezdeyim.Camlar ahşap ve içeri baya bi soğuk alıyor. Sünger gibi bir yalıtkan çekmeyi planlıyorum. Oda küçük, dışarıya bakan tek cephesi var ve normal boyutlarda ikili penceresi var.
  • Evocati  (20.10.11 14:33:30)
yağlı radyatör bir zamanlar kullandım ve gayet memnundum.
o tarz odaya süper olur.

  • seyduna6687  (20.10.11 14:52:54)