Ani İşitme Kaybı - Kulak Çınlaması

Selamlar,

Bir arkadaşım bir sabah uyanıyor ve kulağında bir çınlama ve ağrı. Baş ağrısı ve mide bulantısı da var.

Doktorlar bir sürü testten sonra ani işitme kaybı diyor ve belli bir tedavisi yok diyor. Hastaneye yatırdılar ve günde 2 kere serum verdiler. Serum açar dediler. Bugün 11. gün ve hiçbir değişiklik yok. Doktorlar yarın taburcu edecekmiş ve hapla tedaviye devam edeceklermiş.

Bu işi bilenler bir yol yordam gösterin. Nedir bu olayın çözümü. Gerçekten bilinen bir çözümü yok mu?

Arkadaş öğrenci ve okul çok fena aksamış durumda. Okulu geçtim çocuğa hayat zindan oldu.

kulak içinde çok hafif iltihaplanma sonrası kulak duvarında çöküntü oluşur vucut basınç dengesizliği yaşadığı anda ! kortizonlu bir hap vardı bundan kullanmıştım yanında 3 hap daha hiç biri iyi gelmedi zamanla geçer dediler

not:koca karının biri sakız çiğnettirdi bana 4 saatte duymaya başladım
  • K_U_Z_E_YY  (19.10.11 18:57:25)