iddaacılar

şimdi 9 maç var 3 ünü banko yaptım bunlar kesin tutmalı en başta.
kalan 6 maçın 1 i tutsa bile kazanmak için nasıl işaretleyeceğiz?

yani, bankolar+tutan maç kadar oran kazanmak için ne yapmak gerek?

internet üzerinden oynuyorum bi'de ona göre işaret sistemini söylerseniz.. eyvallah...

sistem 1 i işaretlersin. bankoların oranıyla diğer maçların oranının toplamı çarpılıp kuponunun kazancı hesaplanır. örnek vermek gerekirse

3 bankonun toplam oranı 2,5 olsun. diğer 6 maçtan da 2 tane maç bildin diyelim bunların da oranı 3,2 ve 3 olsun. kuponun 2,5*(3,2+3) şeklinde hesaplanır
  • tai  (19.10.11 01:46:08)
anladım. yani 1 Sistemli 6 Kupon kutusu var onu işaretliyorum ve 6 lira oluyor böylece kupon.

peki diğer kutuları da seçebiliyoruz o nasıl oluyor? mesela, 1 Sistemli 6 Kupon ve 6 Sistemli 1 Kuponu aynı anda seçersem oran 62 den 500 e fırlıyor ödediğim ise 1 lira artıyor?
  • oku oku yazar ol  (19.10.11 01:55:02)
dediğim olayın açıklaması da şöyle sanırım;

2,5*(3,2+3) olan kazanç,

'tüm maçların kendi arasında çarpımı' na dönüşüyor..

peki böyle olunca da bankolar+tek maçı bilsem bile kazanabiliyor muyum?
  • oku oku yazar ol  (19.10.11 02:01:08)
6'yı da işaretlersen 6 nın 6'lısı kombinasyonu 1 olduğu için 1 lira ekleniyor. o da şu demek. sürprizlerinin hepsi tutarsa 3 banko + 6 sürpriz maçın çarpılır. yani 9 maçlı kupon yapmış olursun.

tek maçı bilsen de kazanırsın evet. ama 6 katı para ödediğin kupondan sağlam oranlı maçlar bulman gerek ki en azından yatırdığını geri alabilesin
  • tai  (19.10.11 02:07:59)