bu yaptigimi siz de yapiyor musunuz?

diyelim birisi burdan duyuru acmis;

xyztrwr nickli yazara ulasmam lazim sözlükten birisi mesaj atabilir mi lütfen.

simdi ben sözlüge giriyorum, hemen o nickin en son yazdigi entrylerine bakiyorum, en begenilenlerini okuyorum, nick altinda kimler ne yazmis göz atiyorum. sonra da o duyuruyu acan kisi bu yazara neden ulasmak istiyor acaba diye soruyorum kendi kendime falan.

not: evet vaktim cok, para bok, her hafta sonu sayisal lotoyu tutturuyorum :)

editli not; su linkede tiklayin acaip gomih nostalcik bisi.

www.facebook.com

oha bir mesaj için o kadar uğraşmadım, uğraşmam da. ilginçmiş.

  • xenophobe  (18.10.11 17:12:58)
sen o zaman hayatta her zaman kendini başkalarıyla kıyaslıyorsun ve başkalarının hayatına özeniyorsun demektir.

  • cro magnon  (18.10.11 17:15:35)
yok hiç merak etmem.

  • serseri marti  (18.10.11 17:15:44)
@xeno, keseci sanirim mesaj atmak icin degil merakindan yapiyor onu.

hic yapmadim, aklima dahi gelmedi. ama eskiden olan bitenden birbiriyle evnenen sözlük yazarlari duyuruldugunda birbirlerinin nickaltina ne yazmislar diye bakardim.
  • shi aila  (18.10.11 17:16:23)
ya benim sözlükte hesabim bile yok mesaj atamam yani.

  • keseci  (18.10.11 17:19:58)
ben sozlukten msj bile atmam haci.

  • morte  (18.10.11 17:20:34)
bana en son ulaşanı dövdüm ben*

  • atrin  (18.10.11 17:28:34)
beyler özelden 37 mesaj aldim bunu yapanlardan.

yok lan sadece 1 kisi yapiyormus.
  • keseci  (18.10.11 18:10:51)
öyle yapmadım da kimse bana niye ulaşmak istemiyo amk dedim bak.

  • sebnamy  (18.10.11 18:30:36)