[]

Laptop soğutucusu?

www.vatanbilgisayar.com

şuradan baktım ama bir sürü var, 15.6" lik bir laptop var, gt540m ekran kartı var ve ekran kartı 95 dereceden sonra sapıtıyor cihazı kilitliyor, sanırım soğutma ile düzelebilecek bir sorun bu.

Çok dandik olmayan, çok da pahalı olmayan ne tavsiye edebilirsiniz şu linkteki şeylerden?

 
gerek yok 100 liraya 20 liraya halis mulis 20 liraya kralını tanımaz


pcdepo.com
  • ramizdede  (18.10.11 14:18:58) 
plastik değil de alüminyum tabanlı bir şey alın almışken.


  • inheritance  (18.10.11 14:34:19) 
  • darknum  (18.10.11 14:36:37) 
pahalıya bencede gerek yok.gayet sessiz ve iş gören bir alet.

www.mormani.com
  • hystarie  (18.10.11 14:38:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.