en güzel anime

kime göre neye göre tabi ama hiç izlemedim anime bi yerden başlamak istiyorum komikli bişey güzel olabilir cidden komik olursa. öyle yani animesever, birçoğunu izlemiş kişiler cevap verirse memnun olurum başladım mı bırakmadan bitirmem çünkü göte gelmeyelim.

Bu listeye fikren katılmakla birlikte death note 2. olmalıydı diyorum.
www.imdb.com

  • neosphere  (17.10.11 23:35:49)
Dragon Ball

  • cemallamec  (17.10.11 23:41:04)
komik olarak öneremeyeceğim ama Hellsing ve Death Note önerebilirim.
Hellsing vampirli falan. Az bölüm, 7 miydi neydi. OVA'ları var, çok seversen onları da ızlersın, uzun metraj anime gibi onlar.
Death Note özgün konulu falan bi başyapıt. 30 küsür bölümdü diye hatırlıyorum. ilk bikaç bölümlerini izle en azından, sevebilirsin.
  • hjarteblod  (17.10.11 23:41:44)
dragon ball tabii ki.

  • baldur  (17.10.11 23:42:13)
full metal alchemist: brotherhood ve death note benim favorilerim.
avatar: the last airbender da harikadır.

dragon ball için sözlükte sıkıcı diyolar.
  • gather ye rosebuds while ye may  (17.10.11 23:45:00)
death note madem bailangıç olarak. sonra dragon ball filan. teşekkürler.

  • cagdassalur  (17.10.11 23:45:40)
ben en çok one piece severim. ki çekik gözlü kardeşlerimizde bana katılıyor olacak mangası ( çizgi romanlar ) en çok satılan manga oldu, dragon ball'u geçti. kendisi bol komedili, dövüşlü, arkadaşlarımı döveni ben en çok döverimli bişeydir ( milyon tane benzerleri gibi ). onun dışında komik bişey ille de dersen, biraz da hayatla iç içe olsun dersen great teacher onizuka'yı önerebilirim.

sonradan gelen not: yalnız one piece başladın mı bitmez. 519. bölümü çıktı yanılmıyorsam en son. mangasında da 600'lerdeyiz.
  • repins  (17.10.11 23:50:21 ~ 23:52:50)
full metal alchemist.

  • hephaistos  (18.10.11 00:07:15)
Death note, Pokemon,Elfen Lied

  • skywalkeremre  (18.10.11 00:41:54)
full metal alchemist

  • chaoslord  (18.10.11 01:11:39)
One Piece ki hele komikliyse

  • crostata  (18.10.11 02:50:36)
Fullmetal Alchemist Brotherhood
Death Note
Avatar: The Last Airbender

bana göresi böyle başlıcaksan bunlardan biriyle başlamanı tavsiye ederim.
  • ebenna  (18.10.11 06:39:34)
(bkz: cowboy bebop)

su ustte yazilanlarin hepsi light, eglencelik, cerez. bunlarin aga babasi cowboy bebop'tir. ama bunu izledikten sonra baska hic bisey tat vermez, doner doner cb izlersin.
  • jupiterianvibe  (18.10.11 07:39:54)