[]

altyazı bulmamda yardımcı olur musun?

soru başlıkta, film de bu. aradım taradım göremedim.

www.imdb.com


 
Ben BS player kullanıorum. kendisi otomatikman türkçe altyazı indiriyor ve senkronize ediyor.


  • Kreuzberg  (17.10.11 21:23:47) 
2.4 lük filme altyazı koymazlar.


  • cirkingariban  (17.10.11 22:08:18) 
2,4 konusunda, çok eski bir film. eski filmlerde puanın yüksek olması daha önemli. yoksa kimse çevirmez altyazısını. ki zaten ingilizcesi de yok. ben filmi de bulamadım. nereden buldunuz ki?


  • ben smyrna  (17.10.11 22:59:59) 
12 Twelve to the Moon (1960) 74 min. Classic Sci-Fi.avi

adında bir torrent dosyası buldum. filmi ben de zar zor buldum ve saçmalık dolu bir film (hızlıca ilerleterek bakındım şöyle bi') 2.4 puanı rahat hakediyor yani.

ben bunu içinde türk bir oyuncu var diye izlemek istiyorum. altyazısı yok öyle otur anlamaya çalış mı diyosunuz yani özetle ?
  • jamiro  (17.10.11 23:41:41) 
kim vat türk oyuncu?


  • ben smyrna  (18.10.11 11:56:15) 
Muzaffer Tema. Gemi içinde 12 milletten biliminsanı var ve Türk bir astronot olarak yer alıyor bu abi:)


  • jamiro  (18.10.11 13:21:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.