wireless alıcı, usb veya ne?

evde hem wireless hem kablolu özellik gösteren 4 girişli esaslı bir modem var.şimdi benim pc'me ne alayım da 20 metre kablo çekmekten kurtulayım? (router çok uzakta bana çünkü orada ev arkadaşım kullanıyor) wireless usb'yi (eğer varsa öyle bişey) takayım ki odamdaki pc'me bağlantım olsun diyorum ama hangisini tavsiye ediyorsunuz? web sitesi de kabul.

bir de bunu takar takmaz kurulum vs. gerektirmeden interneti görecek mi pc? başka bilmediğim bir bit yeniği var mı? şu an laptopla deniyorum odada görüyor wireless ı ve çalışıyor internet.

pc deki işletim sistemi windows xp

wireless adaptor isini gorecektir hocam. ben usrobotics ve linksysninkileri kullandim (her ikisinde de usb ve pci) ikisi de gayet guzeldi.
pci veya usb olmasi farketmez ikisinde de driverlari kurup aninda kullanmaya basliyorsun.

  • entrapmen  (19.06.08 20:32:29)
hmm fiyatlar 50 ytl civarında diyor. 15-20 ytl ye bulamazmıyız ki :) kablodan 20 ytl tutacak ve sonra çöpe gidecek diye vazgeçmiştim de.

  • nihilanth  (19.06.08 20:38:20)
www.hepsiburada.com

soyle birsey var indirimdeymis..daha ucuzu da var sitede ama asus diye bunu yolladim. ben de 50ytl uzeri vermistim alirken vakti zamaninda. bence bunun fiyati iyi gibi alternatif sitelere de bakabilirsin tabi modelleri bulduktan sonra.
  • 2pac  (20.06.08 14:00:32)
linksys aldım. fena değil gibi.

  • nihilanth  (22.06.08 15:23:50)