dizi onerisi

klasik depresyon zamanlarindan birinde yasanabilecek en kotu seyi yasadim, dizilerim bitti. black books'u buldum ama o da tukenmek uzere. simdi mumkunse misfits, fringe, the walking dead gibi fantastik - olmazsa big bang theory, himym gibi komik - hic kalmadi derseniz house, californication gibi ruh agritan dizi onerileri istiyorum. avatar kadar hos cizgi film varsa o da olur. breaking bad ve dexter sirada, ama simdi hic kaldirilcak gibi de degiller. simdiden tesekkur ederim.

breaking bad'den korkma. kaldırırsın. 7-8 bölümden sonra eve gelmek için sabırsızlanıcaksın.

  • foreignsilhouette  (16.10.11 23:43:50)
ya iki bolum izledim ama basroldeki adami pek sevmiyorum ondan olsa gerek boyle bi itti beni. mutlaka izleyecegim onu ama su an boyle sevebilecegim bi seye ihtiyacim var.

  • freya  (16.10.11 23:45:17)
www.imdb.com

bilemedim izliyor musn ama yazıyım dedim.
  • inbiziddid  (16.10.11 23:46:03 ~ 23:46:18)
komikli kategorisinden bunlardan izlemediğin varsa bak bi =)
..modern family
..the it crowd
..scrubs (hala komik)
..it's always sunny in philadelphia
..coupling
  • greenandgreen  (16.10.11 23:47:14)
mis gibi south park var. zaten 20 dakika, sıkılmadan kahkaha atarak izleyebilirsin bence. olmadı supernatural'a bir bak derim. bunun dışında muhtemelen game of thrones'u izlemişsindir.

  • tugaydogan  (16.10.11 23:49:20)
doctor who

  • kobuzchu kiz  (16.10.11 23:53:03)
kesinlikle the big bang theory derim. bir anime olarak da death note tavsiye edilir.
www.imdb.com

  • cozuk dusunurluk  (16.10.11 23:58:32)
coupling. KESINLIKLE..

  • memleket nere  (17.10.11 00:00:03)
inbiziddid, happy endings iyi bir secenek gibi.
greenandgreen, hepsini izledim.
tugaydogan, onun da cok buyuk bi kismini izledim. futurama ve simpsons da. supernatural'a bakilabilir.
kobuzchu kiz, doctor who konusunda emin degilim, surekli degisen ana karakter bana gore degil, bi de efektler falan. ne bileyim.
cozuk dusunurluk, ikisini de izledim.
memleket nere, utanmadan iki kere izledim.
tekrar tesekkur ^^
  • freya  (17.10.11 00:02:36)
battlestar galactica var. hayran olunacak dizi arkadaş.

  • unalub  (17.10.11 00:04:05 ~ 00:04:50)
two and a half men iyidir. amerika'da genelde en çok bu izlenir.

not : erkeksen tabi.
  • jangbogo  (17.10.11 00:06:04 ~ 00:06:47)
unalub, haklisin o aklimdan tamamen cikmis.
jangbogo, erkek degilim ama cnbceden takip ettim baya onu. yine donerim bir ara ona.

  • freya  (17.10.11 00:11:39)
chuck

  • world  (17.10.11 00:23:22)
o zaman klasiklerden olan married with children'a bak bence. al bundy senin kafanı boşaltmana oldukça yardımcı olacaktır :D

  • jangbogo  (17.10.11 00:23:32)
komedi olarak seinfeld derim. 9 sezon, bir süre idare eder seni. hatta bittikten sonra da aç, izle, tekrar tekrar gül o kadar diyorum. bittikten sonra da curb your enthusiasm'i izle. t's always sunny in philadelphia yazılmış zaten. ingiliz komedi dersen extras var, o da güzeldir.

2 sezonluk ama süper bi dizi var, carnivale. onu da tavsiye ederim dizinin tek kötü yanı 2 sezon sürmüş olması.

dexter ile breaking bad arasında kalırsan dexterla başla. iki diziyi de izlemekte olan biri olarak diyebilirim ki, breaking bad'den sonra dexter çerez geliyor. ilk sezonlarda başroldeki abimizi beğenmemeniz normal, senaristler de biraz öyle olmasını istiyor zaten.
  • toshiro  (17.10.11 00:23:47 ~ 00:26:35)
  • bira sisesi kapagi  (17.10.11 00:31:28)
"ruh agritan dizi onerileri istiyorum" diyorsan skins.

  • hikaye mesture  (17.10.11 00:31:36)
hakikaten ya, carnivale ne güzel dizi halbuki. ikinci sezonda olmadık yerde bitiyormuş. bakalım geliyoruz oraya doğru.

  • unalub  (17.10.11 00:32:02)
carnivale biçok kişiye göre müthiş bir dizi.yazık edilmiş 2 sezonda bitirilmiş.peki buna rağmen izleyelim mi.yani 2 sezon sonunda erken bittiği için mutsuz mu oluruz 2 sezonda olsa izlediğimiz için şanslı mı

  • Wolfware  (17.10.11 01:53:46)
iptal edileceğini bile bile izlemiştim tvde yayınlanırken. dizi bitince bi burukluk oldu sonra tabi ama pişman değilim..

  • toshiro  (17.10.11 02:11:51)
modern family
its always sunny in philadelphia ikiside gerçekten komik diziler

  • kuzeygözcüsü  (17.10.11 03:05:43)
komedi olarak seinfeld ve arrested development müthiş diziler. şu sıralar yayınlanan community de gayet iyidir.

eski dönem (1920'ler) dizilerini seviyorsan boardwalk empire oldukça başarılı.
  • turangue  (17.10.11 03:30:07)
Neden hiç kimse Six Feet Under dememiş? Ruhunuza yazık etsin izleyin de.

  • thor odinsson  (17.10.11 05:17:55)