el yanıgı acililimsi

az önce mıkrodalgadan süt cıkartırken 3 parmak ve bilegımı yaktım bilegim yara oldu ne yapayim evden cıkamayacak durumdayım acile falan anca sabaha gidebilirim

evde flexojel var sürsem birşey olur mu

  • exodia  (14.10.11 04:28:09)
derisi soyulmuş hani bisiketen düşersin olur ya

  • exodia  (14.10.11 04:29:54)
sen burdan kimsenin dediğini takma direk acile git!!

  • pazubant  (14.10.11 04:36:08)
yara buyukse bir masrapanin, kabin icine musluktan su koyun elinizi o suyun icinde tutun, cikarinca aciyorsa sabaha kadar suyun icinde kalsin eliniz bir sey olmaz, uyuyacaksaniz da yatagin yaninda kalsin su, o sekilde uyuyun el suyun icinde kalsin, benim 15-16 yaslarda koluma caydanliktan kaynar su dokuldu derisi tamamen soyuldu milyon tane su toplamasi seklinde baloncuklar olustu acidan duramiyordum, yakinlarda doktor falan tedavi imkan yoktu bir legen suyun icinde iki uc gun birakarak duzeldi izi bile kalmadi.

  • artisnot  (14.10.11 04:43:44 ~ 04:44:02)
acıyla kal. Sadece her şeyini kaybettiğinde her şeyi yapabilecek kadar özgür olabilirsin.

  • tatarcik  (14.10.11 06:04:50)
yanığa su veya buz değdirirsen su toplar geçmek bilmez. Üzerine limon sıkmak işe yarıyor hem şişmiyor hem acısını alıyor. ama deri soyulacak kadar ciddi durumdaysa hastaneye git.

  • r_u_h  (14.10.11 11:15:34)