kendime vakit ayıramıyorum

ya allah belamı versin nasıl bi skim bünyem varsa hayatımı mahvediyor..

boş işlerle uğraşarak hatta hiç bir şey yapmadan sadece sandalyede oturarak günlerce uykusuz kalabilirim..

ama ne zamanki kitap okuyayım resim çizeyim bilgisayarda bişeyler yapayım yarım kalan işlerimi yapayım dışarı çıkayım hatta müzik dinleyeyim namaz kılayım incil okuyayım ateşe tapayım gibi(aklınıza gelen herşey) desem gözlerim kapanıyor uykudan ölüyorum(günün hangi saati, nekadar uyuduğum filan önemli değil)

öyle boktan bi durumdayım ki dini hiç bir bağım kalmadı, elimi pencereden dışarı sallayıp "yiyosa in yeter" diye küfreden insan oldum artık.. ama dünyaylada bağ kuramadım anasını skim..

ya yemin ederim kokain mi kullanayım eroin mi alayım..o haldeyim.. kabul edecek durumdayım hayatım mahvoldu..

ya kendimi geliştirme filan değil, en çok sevdiğim şey resim çizmek.. kalemi tutayım uyuyorum..

sıradan insanlar kadar enerjik(sıradan düzeyde) biri olmak istiyorum..hayatım ciddi manada mahvoldu bunun yüzünden ki son denemelerimbu.... sonra baltaya sap olamamış biri olarak hayatımı idame ettirmek zorunda kalıcam ki bu neyse...

Gereklilikleri yapamamaktan bahsetmedim ki, sıkıntıdan uyuyorsun demeyin diye ama burda söylüyorum ki resim çizerek kitap okuyarak mı hayatın kurtulacak demeyin diye..

yaş 24 oldu.

resim çizerlerin hepsimi böyyle aq (böyle)

  • berkecan concon again  (13.10.11 23:47:53 ~ 23:48:12)