evimin suyu kesildi

Merhaba Arkadaşlar,

Su faturası gelmiyordu ve peşine düşmemiştim,6 aylık faturayla birlikte dün gelip kesmişler.Beşiktaş'ta oturuyorum ve kağıdın üzerinde en yakın şube müdürlüğüne gelin yazıyor.Beşiktaş İski şube müdürlüğü Maslak'taymış sanırım.Bilenler varsa ilk olarak bunu teyit edebilir mi ?
İkinci sorum ise şu, su faturası ev sahibinin,kira kontratı da ev arkadaşımın üzerine,ben yarın açtırmaya gittiğimde bir kıllık çıkar mı ?

Teşekkür ettim.

maslak'ta istinye park'a varmadan önceki cadde'de iski. fatura ile beraber gidip işlemlerini yapabilirsin.

  • mesopotamian  (13.10.11 11:51:53)
su faturasının ve kontratın üzerime olmaması etkilemez di mi ? kapıcı rolü yapmayı düşünüyorum

  • stonetemple  (13.10.11 11:53:02)
bildiğim kadarıyla sadece fatura sahibi açtırabiliyor.

  • lennonn  (13.10.11 11:54:27)
Parayı nakit verirsen uzaylı olsan bile problem değil. Hatta biz su evsahibi üstüneyken gidip borca taksit bile yaptırmıştık, bizde de sayaç bozuk olduğundan 4 ay eksik okuyup sonradan geçirmişlerdi.

  • kimlanbu  (13.10.11 11:56:51)
rol yapmana gerek yok sen parayı yatırınca suyu açarlar hiç sorun çıkmaz sormazlar bile

  • sirena  (13.10.11 12:04:00)
gitmişken faturnaın neden gelmediğini de sor, sayaçla ilgili bir sıkıntı varsa gelip düzeltirler.

  • bitter cikolata  (13.10.11 12:11:51)