[]

Garanti bremen reklamı

Bugünlerde dönen animasyonlu reklam hakkında ne düşünüyorsunuz? Türkiye'den çıkmış daha iyi bir animasyon film (herhangi uzunlukta) izlediniz mi? Dublaj, ışıklandırma ve gölgelendirme, nesnelerin senkronik hareketli tarafları vs.

edit: şurada varmış
www.youtube.com

 
Alametifarika'nın işi, güzel işler yapıyorlar zaten :

www.alametifarika.com.tr

(soruya cevap değil ama yapanlar bilinsin istedim :)
  • brkylmz  (13.10.11 02:57:05) 
izlerken vay anasını kimler para yiyor şu reklam işinde..iş verenleri nasıl düdükleyeceğini şaşırmış reklamcılar demiştim..siz bunu sorunca güldüm gerçekten..izlediğim en kötü 3 5 reklam arasına girer...(işin anime yönünü eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın o uzmanlık alanım değil)


  • mustehzi  (13.10.11 03:20:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.