[]

banka tavsiyesi v2

ref : (git: 312599)

Sanırım bu seçeneklerden akbank, ve garanti kaldı. İşbankası puan konusunda cimri zaten, hsbc yi de sevemedim.

Bu iki banka arasından, kart ücreti konusunda pazarlığa daha açık olan, alttan alan banka hangisidir, yok otomatik ödeme şeysi verirsen tamamdır mualemesi yapmayan? Backup kartım olsun, ayda yılda bir kullanayım, diğer zamanlarda cüzdanımda dursun kafası yani.

Garantide banka kartı hesabım var, kendilerinin mezar soyucu olduğunu biliyorum. Akbankla hiç çalışmadım, çünkü 2 kere başvurumu kaybettiler.

Sadece kredi kartım olacak, hesap olaylarına girmek istemiyorum.

 
akbank ve hsbc kullanıyorum. ikisinden de (evet şaşıracaksınız ama) memnunum. akbanktan hem kredi kartı hem de hesaplardan otomatik ödemelerim var. bu yüzden beni soymuyorlar. hsbc'den de pegasus kartım var. onu da eşekler gibi kullandığım için hsbc'de soymuyor. yılda da en az 3-5 bedava uçuşum oluyor puanları ile.


  • ben smyrna  (13.10.11 08:38:28) 
diğer seçeneğe bakarsan (bkz: garanti) tek seçeneğin var zaten; akbank. garanti otomatik ödemelerin olsa bile kıl ücreti, tüy vergisi gibi kalemlerden hesap tırtıklıyor. uzak dur garantiden.


  • tururo  (13.10.11 10:35:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.