usb hdd ile format atmak ama sorunsal seklinde

sevgili duyuru sakinleri

okudugum ettigim kadari ile harici harddiskimiz ile format atabiliyormusuz. benim bilgisayarim da cd okuma konusunda biraz problemli. o yuzden hdd ile atmam gerekiyor bu formati.

ama soyle bir sorun var. bu windows 7 6kusur gb boyutunda. benim de elimde 4 gblik bir flash bellek ve 500 gblik bir harici hdd var. o yuzden sadece hdd mi kullanabiliyorum. ama ici benim icin hayati belgelerle fotograflarla kisaca kesinlikle kaybetmemem gereken metaryellerle dolu.

simdi ben bu hdd yardimiyla format atarken hddnin basina birsey gelebilir mi , o da format yiyebilir mi. yememesi icin ne yapmak gerekir? bunu bilmek cok onemli benim icin

aslinda bana butun proceduru anneye anlatacak gibi anlatacak bir duyuru sakini kraldan da kral olur. lutfen.

simdiden tesekkurler

harrage selam,

şimdi win 7, 6gb olamaz. ben evde kullanıyorum 4 gb'lik flash ile formatımı atıyorum.

eğer hali hazırda çalışan bir bilgisayarın var ise, sana birkaç torrent linki gönderebilirim. win7'yi indirip kurarsın.
  • t3hn0  (12.10.11 22:37:51)
500GB olan hdd yi bicimlendirmeden format atmak icin kullanamazsın zaten. ek olarak 4gblık flash format atman icin yeterli olur win7 3.6gb olması lazım. 6-7gb dediklerin icinde fazladan bir sürü şey vardır onlarda gereksiz zaten. güzelinden bi win7 iso su bul kendine.

sonra 4gb olan diskine

forum.shiftdelete.net

burda anlatılanları yap gerisi gelir zaten.
  • rurouni  (12.10.11 22:42:37)