[]

parfüm önerileriniz

senelerdir doldurma(malum diğerlerine bütçe dayanmıyor) l'eau par kenzo kullanıyorum, artık değiştirmek istiyorum. bu parfümü seviyorum ama çok uzun zamandır değiştirmediğim için kabak tadı vermeye başladı. aslında uzun süredir bunu kullanmamın sebebi de parfüm markalarından pek anlamamam. iki gündür girip çıkıyorum ixora'ya. ne yazık ki orda da bir sürü koku arasından birini seçmek çok zor. birbirine karışan kokular, 15 dakika sonra gerçek kokusunu alabileceğiniz parfümler derken çıkmaza giriyorum. gerçek bir seçim yapmaya kalksam saatlerce parfüm dükkanında durmam lazım.

aslında 2 gündür sınırları zorlayarak bunu yaptım ve bir parfüm aldım az önce ama bu parfümü niye aldığımı ben bile anlamadım eve gelince. zira hiç de iyi kokmuyor bu. ya başka bir parfümle karıştırdım alırken yada gerçekten de mallığıma geldi o an. dunhill diye bir şey.

benim ise istediğim şu, kenzo l'eau par'ın kokusunu bilip, seven birinden; bir de şu var deyecek bir parfüm önerisi. tester gibi kokmak istemiyorum, çok ağır olmayacak yani; kenzo'nun kuş gibi uçuculuğu da olmayacak, ortası bir şey.

bu arada ipucu olsun diye diyorum, geçenlerde Paco Rabanne 1 Million diye bir şey de hoşuma gitmişti. Çok uzattım bu çizgilerde bir şeyler arıyorum duyuru...

 
dp :)) armani cold beğenmezsen e4 de onu dene


  • Blueyes  (12.10.11 21:47:44) 
bugün aldım daha yenisini , jil sander pure.


  • expansion pack  (12.10.11 22:26:40) 
@expansion pack, dunhill'i verdim jil sander pure aldım ben de. baya hoş bir parfümmüş.

@Blueyes, emporio armani'de de gözüm burnum kaldı vallahi. onu da ikinci parfüm olarak kullanabilirim belki.

teşekkürler ikinize de.
  • jamiro  (13.10.11 17:05:33) 
doğru seçim bence , kaliteli parfüm.

kaça aldın ayıptır sorması?
  • expansion pack  (14.10.11 23:07:28) 
orjinal almadım baştan yazayım.

ixora'dan yüzlük şişeyi 25TL'ye aldım. (d&p benzeri bir yer)

deodorant ve duş jeli de hediyeleri oldu çantası ile.
  • jamiro  (14.10.11 23:46:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.