istanbul jakarta ucus sorunu

14 saat thy direk ucus 1 teknik duraklama ve 18 saat saudiarabianairlines ise 1 aktarma ve 1 duraklama secenekleri var. gidiş geliş ikisi arasında 140 lira fark var. sizce değer mi saudiarabian airlines'ı tercih etmeye?

140 tl büyük para antalyadan otobüsle istanbula gelmek yerine uçağa binebileceğin bir miktar :) anladın mı bence anladın :))

  • Blueyes  (11.10.11 15:54:01)
Toplam bilet ne kadar? Ben olsam 140 TL'yi verir, direk ucusla giderim.

  • wpi  (11.10.11 15:58:34)
THY 14 saat ile bir duraklama (dubai muhtemelen) ve bir aktarma arasında değecek bir fark yok.

Çok da yorucu olur ayrıca 18 saat. 14 saat saat farkıyladır muhtemelen daha kısa bir uçuş olur sanıyorum.
  • justaddwater  (11.10.11 15:58:54)
tabi ki thy. Singapur üzerinden Jakartaya uçacaksınız. teknik duraklama herzaman daha iyidir. çünkü indi bindi yapmazsınız. diğer tarafdan aktarmada bağlantılı uçuşunuzu kaçırma ihtimaliniz olabilir. hadi uçağı kaçırmadınız bagajınızın ikinci uçuşa yüklenmeme gibi bi olay olabilir ki o daha boktan bi durum. uçağı kaçır bagajın yanında olsun yanı o yüzden 140 tl yi dert etmeyin ve thy ile uçun

  • removebeforeflight  (11.10.11 16:26:47 ~ 16:27:29)
dostum şaka mısın tabiki thy.

bence diğer arkadaşlar anlamamışlar.

1. saudi arabian airlines da aktarmalı, üstelik uçak değiştirilecek
2. thy'de aktarma yok, uçak inecek, birileri uçaktan inecek ve uçak hemen kalkacak
3. thy ekonomi sınıf ürünü geçen sene dünya birincisi seçildi. saudi kimmiş?
  • desdinova  (11.10.11 17:17:13)