Kahve Diyarında çalşmak

özet:Artısı eksisi ne olabilir?Kaç para istenir günlük 6-7 saat çalışmaya?

Şubata kadar hafta da 2gün dil kursum var.Sonra yurtdışına çıkıcam.Bunun dışında boşum.Bende kahvecilere falan başvurdum.Kahve dünyası,gloria jeans falan.
Bugün gloria jeansden aradılar gel görüleşim bla bla...Gittim,ama adamlar yetiştirip sürekli eleman istiyor,bense part time yada extralar.Adam beğenmiş olucak ki beni " ...üni'nin kampüste arkadaş var,kahve diyarından,seni ona gönderiyim dedi.Sonra ordan aradılar gel yarın part time başla.Geçen hafta da başvurmuştum bir yere ordan da hemen çağırdılar.Nelan bu hani iş yoktu memlekette,herkes full time çalışan istiyor üstelik.

Garson olucam muhtemelen.Barista olamam,hiç iş bilmiyorum bu konu hakkında.Özel bir üniversitenin kampüsünde mekan,baya yoğun olur diye tahmin ediyorum.

  • VickVickyVale  (10.10.11 23:13:35)
aynı dert bende de var. o dediğin yerlere ben de başvurdum part time arıyorum hem de. hemen dönerler mi dersin ? bu arada duyuruna kaynadım kusura bkma

  • ileridemokrasi  (10.10.11 23:20:31)
benim mutfak kısmında çalışan arkadaşım (part time) günlük 20 lira alıyor. garson olursan + bahşiş girer bunun içine.

not: arayan belasını da bulabiliyor mevlasını da. askerliğini yapmış olma koşuluyla...
  • kun zamorano  (10.10.11 23:22:18)
www.facebook.com

bunları yapan gloria jeans eski baristası ve türkiye latte art şampiyonudur. içine bir dalarsan böyle tek aşkın oluverir kahve.. başarılar dilerim
  • menon  (10.10.11 23:32:57)