[]

banka tavsiyesi?

Bankalardan nefret ederim ama malum kredi kartı vb sebeplerle kullanmak lazım oluyor.

Şu an yapıkredi ve finansbankla çalışıyorum, finansbank kartını taksitler bitince yakmak suretiyle bir daha kullanamyacğaımı umuyorum.

2. banka olarak hangi bankayı tavsiye edebilirsiniz, kredi kartı aidatı konusunda uyuzluk yapmayan?

Garanti, İşbankası, Finansbank, Denizbank olmaz.

Akbank'a da ağır kılım, önceden 2 kere kart başvurumu kaybettiler ama. Vakıfbank, Halkbank, Asyabank gibi alakasız bankalar dışında yaygın olan ve tavsiye edeceğiniz banka?

 
iş bankasından, hesabımdan senelik 70 lira alma çabaları yüzünden soğudum, o parayı belki geri alırdım ama uğraşmadım sinir olup kapattım işte.

daha çok backup kartı olacak bir banka arıyorum
  • bonjurkes  (10.10.11 18:40:36) 
ziraat bankasinin karti iyi, maximum özellikleri de var. tek sıkıntı henüz atm den para yatirma işinin olmayisi. yavas yavas makineleri degistiriyorlar, yakinda o da olacakmis.


  • jackofalltrades  (10.10.11 18:56:41) 
HSBC iyidir. Hem şubesi yaygın, hem puanlarını üçle çarpınca uçak bileti alabiliyorsun, internet bankacılığı da çok kullanışlı.


  • nonrecyclable  (10.10.11 18:59:11) 
aynı dertten ben de muzdaribim. vereceksem de devlete vereyim dedim halkank'ı seçtim. emekli maaşları yattığından halkank yaygındır hem.


  • hyu  (10.10.11 19:07:41) 
ya benim derdim, taksitli, puanlı bilmemnelerde yaygın olsun, finansbank o konuda çok fakir mesela


  • bonjurkes  (10.10.11 19:13:25) 
ben hsbc kartı kullanıyorum yani advantage. taksit konusunda iyi de faizlerde cortlatıyor bilgin olsun.


  • smhylmzr  (10.10.11 19:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.