Melik Duyar'ı nasıl bilirsiniz?

yo dostum yo adam ölmedi ama neden bu adama karşı insanların biraz antipatisi var? bizi iri ted ve kazım ekürileriyle mor sellerde bıraktı diye mi? melik duyar hakkında görüşleriniz nelerdir?

hbb'de gördüğüm kadarıyla iyi bir insandı.

  • yargin  (10.10.11 00:43:07)
bunun bi seti vardı 2 kitap 1 fotografik kartlar 2 de cd den oluşan onu almıştım

  • funkyfun  (10.10.11 01:36:16)
bende hep "kendi iyide cevresi kötü " izlenimi birakmistir.

  • serabetan  (10.10.11 02:43:17)
kerek röportajları, gerek kitaplarına dayanarak fazla kendini beğenmiş buluyordum. mesela başka bir hafıza şampiyonu bir kitabında, bir hafıza semineri sonrası kendisine verilen plaketi masada unutmasından espriyle bahsedip, her insanın günlük hayatta unutkanlık yaşayabileceğini söylerken melik safi bey "hafıza şampiyonu olmanın dezavantajı hiçbir şekilde falanı unuttum diye mazeret sunamamanız" gibisinden konuşuyordu. bir de duruşunun kasıntı olması faktörü var. bir de uzun saç/bıyık kombinasyonu. bunlar kişisel antipati sebepleri. melik bey şeker gibi bir insan olabilir, bilemiyorum.

  • thunder thunder thunder thundercats  (10.10.11 03:58:16)
hbb dışında bi tanımışlığım yoktur.

Birde meraktan yaptığı işleri incelemek istedim, sonra silcektim (valla bak) ama adamlar iyi çalışmışlar; ne var ne yok siliyorlar...
  • gunix  (10.10.11 09:05:56)