acil yardım.pc

pc yi mahvettim.nasıl becerdim bilmiyorum.pc yi hızlandırmak için arama yerine msconfig yazdım ne olduysa ondan sonra oldu.pc hibir işleme izin vermiyor.pc sesini bile açamıyorum.sistem geri yükleme yapamıyorum.mause ped çalışmıyor.fn tuşu da çalışmıyor.

mousepad çalışmıyosa sıkıntı var.

  • LordofDrinkzz  (09.10.11 18:59:25)
özetle sıçmışsın hocam. teknik servis bi görsün derim.

  • zanzeita  (09.10.11 19:05:21)
güvenli kipte başlatmayı dene.

dosyaları kurtardıktan sonra format at.
  • al basmadan donu var  (09.10.11 19:44:30)
çok uğraşma. deosyaları yedekleyip, format at.

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (09.10.11 19:47:15)
mouse pad ilen tam olmuş. mouse pad olmayaydı iyiydi. paran varsa teknik servis yoksa tanıdık arkadaş bul.

  • layer26  (09.10.11 20:05:33)
sorunu hallettim dostlar.başlatma seçimini seçmeli başlangıç yapmışım mallığımdan.mause pedi de telaşla kapatmışım galiba.fn artı f9 tuşuna basınca aktif hale geldi.şimdi tek sorun fonksiyon tuşuna basınca üsten çıkan göstergenin gelmemesi.

  • fikox  (09.10.11 20:30:18)
touchpad

  • LordofDrinkzz  (10.10.11 21:07:24)