bu taşlar nasıl havadan gidiyor böyle?

www.mailce.com

fake evladım o fake.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.10.11 22:09:50)
e kanlı canlı karsımda nasıl feyk ki

  • neira  (07.10.11 22:10:31)
yahu filmlerdeki bütün olaylar gerçek mi sanki.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.10.11 22:11:36)
fake filan değil.. tahtaların dizilişiyle alakalı bi durum olsa gerek fake olacak bi durum yok..

  • ogzi  (07.10.11 22:13:33)
bana da öyle geliyor ozgi. birbirine sıkıstırılmıs bu taslar ziplenmiş :P atabilmek icin zıplıyo ama teoride kalıyo düşüncem

  • neira  (07.10.11 22:14:18)
tahtaların dizilişiyle birlikte başta nasıl başlatıldığıyla da alakalı bence. başına dikkat ettim özellikle pek olası gelmedi. neyse değilse de değildir.

  • tepedeki psychedelic adam  (07.10.11 22:16:46)
capraz şekilde dizilmişler birbirlerini tetikleyip havalanıyolar, fake falan değil. he tam olarak nasıl bi sistem tabi videodan çözmek zor :D:D,

taş değil tahta ayrıca :D:D
  • rurouni  (07.10.11 22:18:51 ~ 22:19:37)
onlar çubuk. dondurma çubuğu gibi. elemanlar baya tartışmış burda.
www.reddit.com

farklı örme türleri falan var, mesela:
www.youtube.com
  • celeron 300a  (07.10.11 22:19:35 ~ 22:20:39)
Sıkıca birbirlerine bağlanmış gibiler. Bazı şeyleri fazla sıkınca bükülür ya, onun gibi olmuş. Urgan mesela. En arka havaya kalkınca diğerleri de otomatikman kalkıyor ki bazı yerlerde yerden devam ediyor, sonra tekrar havaya kalkıyor.

  • ataturkiye  (07.10.11 22:19:49)
aslında videonun henüz başında diziliş gözüküyor ama o dizilişle o ivme nasıl oluyor bende düşündüm de pek bi yere oturtamadım.. garip yani enteresan..

hep amerikanyanın oyunları işte..
  • ogzi  (07.10.11 22:21:00)
abi hiç mi uzun bir ipi başından tutupta hızlıca yere vurmadınız? aynı mantık işte, videoda çıtalar birbirine gevşekçe tutturulmuş, tam havadayken kırılma noktasına gelip dağılıyor olay bu.

hemen fake etiketini basıyorsunuz ya.
  • tolga asp  (07.10.11 22:22:22)
sorunun başlığı çok yanıltıcı yahu. ne taş var, ne de havada gitme var. ben yazmadan cevap verilmiş zaten de gerilme kuvveti var işte.

  • ermanen  (07.10.11 22:25:10 ~ 22:25:50)
celeronun verdiği linkten çaktım köfteyi.
taş dedim havada durdu şahidim dedim çünkü ne olduğunu anlamamıştım.

  • neira  (07.10.11 22:33:16)