iphone 4s

Şİmdi bu türkiyede ne zaman çıkacak satışa?

hani 14 ekim amerika falan diolar da ülkeye gelmesi ne zamanı bulur?

Yeni yıldan önce satışa çıkacakmış. Sanırım tam tarih belli değil.

  • Rochefort  (07.10.11 15:55:06)
sahibinden'de soylke bir sey var:

www.sahibinden.com
  • orqan  (07.10.11 15:59:08)
ahaha 3200 lira asdkjasd.. allah akıl fikir versin ne diyeyim..

aşağıda release date'leri var.. biz en alttakine giriyoruz muhtemelen..

Availability Countries:

US, Canada, Australia, United Kingdom, France, Germany, Japan

iPhone 4S pre-order will start on 7th October, and in-store will start on October 14 at 8am.

iPhone 4S will be launched on October 28 in following countries:

Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Mexico, Netherlands, Norway, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland.

And will be released in 40 more countries by December 2011.
  • buzzlightyear  (07.10.11 16:17:00)
italya unlocked fiyatı nolucak acaba.. fikriniz var mıdır?

849 dolar amerika 64 GB fiyatı.
  • aboutablank  (07.10.11 17:25:10)
henüz belli değil.. 28'inde belli olacak muhtemelen ya da pre-order olayına girerlerse belki daha erken..

en azından apple'ın kendi sitesinde bununla ilgili bi bilgi yok.. gözden kaçırdığım bi şey varsa diye:

store.apple.com

öneri editi: bi de bu konuda ne kadar katısın bilmiyorum ama 64 gb kesinlikle lüzumsuz bana göre.. 16 fazla fazla yetiyor ki 74 tane uygulama ve dinlemek istediğim şarkılar varken bile 1 gb boş yerim var.. hadi yeni işlemci sayesinde daha büyük boyutlu app'ler gelecek elbet ve benden daha fazla müzik taşımak istiyorsun diyelim.. kanımca bu durumda 32 gb fazlasıyla yeterli olacaktır..

artı cloud'un da faydası olacaktır buna.. 5 gb zaten free geliyor.. yetmez diyorsan senelik fiyatlar da şu şekilde olacak sanırım:

"For $20 per year, you get 10GB of storage; 20GB is $40 per year, and 50GB is $100 per year"
  • buzzlightyear  (07.10.11 17:42:46 ~ 17:49:00)
Turkcell, 16 Aralık demiş...

  • kays el mecnun  (02.12.11 14:23:42)