Çalışmak için Ankara'dan Antep'e gidicem

Ne diyorsunuz mantıklı mı mantıksız mı?

sen mayıştan haber ver bence. önemli olan o.

  • BoxCarRacer  (07.10.11 00:51:05)
mantikli. hicbir seyin eksikligini hissetmezsiniz. sayet yeni dostlar falan da edinirseniz orada, sikinti olmaz.

  • thunder thunder thunder thundercats  (07.10.11 00:52:52)
yanlış soru. eksik veri. buna rağmen "mantıklı" dersek gidecek misin? Kemal Derviş ilk yurt içi seyahatini Antep'e yapmıştı. Hem de bundan tam on sene önce. "Eeee, bana ne bundan?" diyebilirsin. Antep, ihracatın lokomotifi değildir belki ama, çok önemli bir oyuncusudur. boş şehir değildir. yalnız Antep'te ciddi bir tehlike bekler seni: kilo almak. peşin peşin yazayım: (bkz: garantili zayıflama yöntemi/@compadrito)

  • compadrito  (07.10.11 00:55:44)
tek başıma gideceğim. maaşı bilmiyorum. sanko'dan teklif aldım. görüşmeye gideceğim. ama kalacak yer, çalışacağım pozisyon hiçbir şeyden haberim yok. endüstri mühendisiyim. tahmini ne kadar alırım?

  • markasiz  (07.10.11 00:58:39)
sankodan teklif aldığınız? şaşırdım.bildiğim ve gördüğüm kadarıyla o şirket genelde antepli işe alır ve aile şirketidir.herkes torpille işe girer.ben 2 sene staj için baya uğraşmıştım ama kabul edilememiştim.neyse.

bi tanıdık end. müh. 1700tl maaş aldıgını söylüyordu geçen sene.kendisi çok iyi bir üniversiteyi dereceyle bitirdi ve sankonun teklifiyle başlamıştı işe.

duyduguma göre sanko iyi para vermiyor.ama un şeker yardımı filan cok oluyormuş:) oyle dengeliyor olabilirler.
  • manifeste  (07.10.11 01:14:14)
1700 lira yeni başlayan mühendise mi veriyorlarmış???

  • markasiz  (07.10.11 01:19:30)
hayır.kendisi askerliğini yapmış bi abiydi.4 sene de sankoda çalışmışlığı var.

  • manifeste  (07.10.11 01:22:26)
ayrıca (bkz: abdulkadir konukoglu)

www.birgun.net

www.evrensel.net

gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama durum boyle.
  • manifeste  (07.10.11 01:27:11)
yok ya gözüm korkmaz. bakalım işte. kısmet.

  • markasiz  (07.10.11 01:29:34)
markasız ankaradan maraş'a geldim ben de, antep bana 1 saat, dün efes blues vardı yarın duman konseri 3 gün sonra jehan barbur konseri var, büyük bi şehir, müzeler, süper lig'de iyi bi takım, zaten calıscaksın sürekli bi sosyal aktiviten de olmaz, yaşanılır bi şehir.

  • hocam fazla egon var mi  (07.10.11 08:57:42)
kimse yanlis anlamasinda, iyi bi üniversiteyi dereceyle bitirip,askerlik sornasi 4 senelik is tecrübesi birinin calismasi orada 1700 liraya calismasi garip degil mi?

  • serabetan  (07.10.11 12:02:09)
hem de çok garip.

  • markasiz  (07.10.11 14:33:00)