cw ile hbo arasında bir bağ var mı?

geçen supernatural izlerken, hapsedilmiş bir tip; napıyım hücremde hbo yok ben de böyle eğleniyorum gibisinden bir şeyler söyledi de.

bence şart değil ki. mesela fox'un bazı dizileri (house gibi) çok çok iyi olmasına rağmen türkiye'de de olduğu gibi çok kötü yayın yapan bir kanal olduğunu bütün dünya biliyor. (yanlış hatırlamıyorumdur umarım ama çok fazla george w. bush yanlısı idi ve onunla ilgili çok fena olumlu sallama haberler yapıyorlardı) o yüzden "kötü" denince fox akla geliyor ve mesela bir çok filmde "nee fox mu yayınlamış, boşver o zaman" gibi fox yayınlıyorsa inanma gibi cümleler duyduğumu biliyorum (özellikle simpsons ve neydi şu cartoon networkteki.... onda..) yani tabi bağları olabilir. ama olmadan da olur :)

  • ben smyrna  (05.10.11 10:24:17)
hbo'nun ismi hemen hemen tüm kanallardaki dizilerde geçer. bir bağ olmaması kuvvetle muhtemel.

  • thunder thunder thunder thundercats  (05.10.11 10:28:03)
hbo nun taşagı var o yüzden. bi de kabloludan yayın yapıyo (:

  • rurouni  (05.10.11 10:56:26)