günlük kiralık daire olayında sakatlık var mıdır?

küçük şehirlerde pansiyon, misafirhane yerine günlük kiralık daire tutup kalınır mı? internette ilanlar var mesela şöyle: www.sahibinden.com
bunlara güven olur mu?

günlük kiralık yazsa da 3 gün kalacak olsanız "minimum 5 gün olur abi" derler mi? nedir bunun rajonu?

genelde aileler verirler evlerini. konuştuğun kişiye göre değişir. genelde sorunsuzdur. gitmeden önce evde ne var ne yok sorun. en çok mutfak eşyalarında eksiklik olur. bir çok kişi kendi mutfak eşyasını kendi götürür. çatal bıçak tabak vs.

  • ilkinci  (04.10.11 15:02:20)
ben yurtdisina giderken craigslist uzerinden boyle seyleri bulup otel veya hostel yerine evde kaliyorum ama tr'de isler nasil isliyor bir fikrim yok. disarida genelde ilana yaziyorlar minimum su kadar gun diye, burada sorabilirsin mesaj atarak en kotu

  • orqan  (04.10.11 15:21:34)
yıllardır yurt dışına gittiğim zamanlarda konaklama için kullandığım bi yoldur.
hiç sorun yaşamadım.
ben de zaman zaman evimi, bi odamı açarım bu şekil konuklara. onda da hiç bi sorun yaşamadım.
  • olivia  (05.10.11 01:34:50)