[]

HTC Wildfire S

almaya karar verdim, yalnız bir iki sorum var.

1-) Card Finans ile 12 taksit alabileceğim neresi var ? Vatanda cihaz yok, Teknosada yok, Gold'da var,onların da Finansbank anlaşması yok. Hepsiburada'ya bakmadım ama telefonumun 1 sene içinde değil 2 gün içinde gelmesini istiyorum, kaldı ki telefonun yerden yere vurulmasını da istemem.

2-) Cihazda GPS desteği var, direk uyduya bağlanıp nokta olarak yerimi gösteriyor değil mi? A GPs desteği varmış ama asıl gps daha önemli.

3-) Ses durumları nasıl, birisi sesinin vasat olduğunu söylemiş.

4-) Desire Hd ile kıyasladım, en büyük farkları 5 MP yerine 8 MP kamerası ve 1" olan büyük ekranı. Başka süper bir farkı var mı?

5-) Cihaz flash içerik destekliyor mu? Web sitesindeki flashlar vs

6-) Telefonla ilgiili söyleyebileceğiniz olumsuz neler var? Varsa tabi, ilk kez dokunmatik telefon kullanıcam

 
1-istiklal teknosa da gordum sanki bugun?
2-yep
3-bence sesi iyi
4-desire hd de islemci,ram,kamera,ekran vs daha iyi. donanim olarak desire avantajina belirgin bir fark var bana kalirsa.
5-flash destegi var ama islemci pek kaldirmiyor.
6-ekran cozunurlugu dusuk, islemcisi zayif.

kiz arkadasimin kullaniyor ve onun da ilk dokunmatik telefonu. donanimsal zayifliklarina ragmen fiyatini ve kucuklugunu dusununce harika telefon bence. butce sinirliysa gideri var derim.
  • chavezding  (04.10.11 01:20:08) 
ben olsam bu telefonu para vererek almam. vodafone kampanyasıyla baya ucuz getirdim diye memnunum. yoksa sürekli donmalar dokunmatik ekranın geç devreye girmesi gibi sorunlar yaşıyorum. sikerim öyle aşkın ızdırabını. bazen biri arayınca 1 dakika açamıyorum telefonu arama bitiyor.


  • cro magnon  (04.10.11 01:48:19) 
1 - alma, ya da alırsan max 450 ver
2 - evt
3- sorun yok
4 - flash içerik, dahili hafıza
5 - flash lite desteği var browserdan video streaming yapamıyor, youtube app mevcut
6 - kampanyalı değilse alma çok pahalı normal fiyatı, şarj durumu kötü bazen günce 3 kere şarj etmen gerekiyor.dahili bellek andoidde çok önemli türlü numaralar var ama 512 mb (kullanabildiğin 150 küsür) çok yetersiz ben olsam 1 gb'dan dan düşük dahili belleği olan andoid almam. htc'nin widgetları güzel ama wildfiredaki düşük dahili bellek kullanımını kısıtlıyor. dokunmatiği bence epey başarılı.
  • drip nick i zaten kullanilmakta  (04.10.11 01:50:28) 
Bence güzel telefon ancak @cro magnon gibi vodafone kamnpanyasından almak iyi olur. Piyasada pahalı satılıyor. Söylentiler dolaşıyor, yeniden kampanya yapılacak diye. Denk gelirseniz faydalanın.

@cro magnon; aynı sorun eşimin telefonunda da oluyordu. Ancak whatsapp yükleyince başlamıştı ve whatsapp'ı kaldırınca düzeldi. Şu anda hiç sorunsuz kullanıyoruz.

Bence telefonun iki eksiği var, birincisi şarjının çabuk bitmesi ki bu tarz telefonların genel özelliği olduğu söyleniyor; ikincisi ise dahili hafızasının az olması.
  • 44  (04.10.11 09:59:39) 
Önce yanıtlar için teşekkür ederim.

Telefonu über özellikler için kullanmayı düşünmüyorum. Film izlemek, müzik dinlemek vs. İçine 4sq, mail programım vs kurup kullanmayı düşünüyorum.

Sürekli flash sitelerde sörf yapmayacam sorun olmaz heralde.

Programların dahili hafıza yerine karta kaydeidlmesi için bir hack varmış, onu kullanırım yani o açıdan da okey.

Vodafone kullanmıyorum, ondan dolayı kampanyadan yararlanmak için de yeni hat almam ya da numaramı taşımam.

Piyasaya çıkıp bakayım, en uygun fiyata nereden bulabilirim diye
  • bonjurkes  (04.10.11 10:50:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.