daylight dil okulu

nasil bilirsiniz? ozellikle beylikduzu subesi.

az biraz daha küçükkene daylight ingilizce setim vardı. oradan kalma bi sempatim var kendilerine. arkadaşım da şişli şubesine gitmişti (toefl için falan değil genel ingilizce kursuna) genel olarak memnundu. discover'a da ben gittim bizzat fakat çok memnun kalmadım. biraz ilgisizler, sallıyorlar sanki. aslında söyleyebileceğim en net şey english time olmasın da hangi kurs olursa olsun

  • eskidenküçüktüm  (03.10.11 20:58:53)
Bugün yolda yolumu bi muhabir önüme zıpladı, ödüllü yarışma yapıyolarmış. Sordukları soruları bildim ve burdan 6 ay dil kursu kazandım. Lakin kitap parası alıyorlarmış ve bir kitap 250 liraymış. Artı cd'ler. Ucuz taktik yani.

  • samterk  (12.01.12 21:22:57)