Ne Kadar Film İzliyorsunuz (Sayılı)

imdb de watchlist diye bi eklemişler ne zamandır var bilmiyorum ben yeni gordum orda izledigim filmleri işaretledim. hatırlamadıklarımda vardır tabi ama 350-360 tane falan film izlemişim. çok az değil mi ya üzüldüm sayıyla görünce sorsalar film izliyorum derim. yaş 23.

siz ne kadar film izlediniz.

ben de 4 yıldır imdb'de listeye alıyorum izlediklerimi. 457 etmiş.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (02.10.11 15:20:15)
son bir ayda iki film izlemişim. nasıl izliyorsunuz anlamıyorum. bu alışkanlığı kazandırın bana :)

  • mr fusion  (02.10.11 15:26:46)
toplasan 15-20 etmez. :)

  • zanzeita  (02.10.11 15:34:35)
bende watchlisti izliceğim filmler için kullanıyorum rahat oluyor, ama şuana kadar çok film indirdim hatta gerçekten çok inanılmaz çok ama izleyemiyorum , evde teksem pizzayla falan izlenicek film kategorim var en son bad teacherı izledim işte ama parlak hollywood yapımlarını izleyemiyorum bilgisayarda sıkılıyorum , güzel bağımsız gelirse önüme izliyorum ondan çok azaldı izlediğim film sayısı aylık ( sinema da değil, evde )

  • utkucbkc  (02.10.11 15:52:42)
ben 1 2 gun oturdum heves ettim zibilyon tane sayfadan sadece 100-200 arası baktım ve 300 film etti. düşün bu işi düzenli olarak her gün 1 saat yapsam, 1 ay sonra 1 milyon tane film edecek:) 10 filden ünü en az 1den fazla izlmişsindir zaten. ohhoo o liste uzar üzülme sen cok izlemişsindir :P

  • neira  (02.10.11 16:39:03)
2-3 bin arası bir yerdeyim diye tahmin ediyorum. üniversiteye girdiğimden beri sinefilim. rahat 15 seneye yakındır film izlemediğim hafta geçmemiştir ki yurtdışı askerlik vs vs de buna girer...

  • ozdek  (02.10.11 17:54:16)
festivaller de ve sinema izlediklerimdem hatırlamadıgım bir sürü var tv de izlediklerimden 3-5 tane işaretledim sadece. hadi 400 olsun onlarla ama yine de az yaa :/ arayı kapatmam lazım bugun 3-4 tane izliyim :D :D

@neira teselli icin sagol :)

@ozdek abi sen de ne yaptın yaa 3000bin film 15 sene diyosun 10 senedir divx sayesinde izliyosun desem onceki 5 senede haftada 3-4 kere vizyonda film mi izledin ? (:
  • rurouni  (02.10.11 18:17:22)
96-97 yılları vcd korsan olarak takılırdık tam 15 sene olmuş.
98-99-2000 ise dvd-vcd ve karışık divx e başlamıştım. bu ülkedeki ilk divx izleyenlerin içindeyimdir sanırım. (98 yılının sonuna doğru ilk kopyalar gelmişti- 99-2000 de kendi divxlerimizi yapıyorduk) o zamanki bağlantılarımızla çok uğraşırdık indirmek için sonra takas imkanı gelmişti de rahatlamıştık.
100 yaşında değilim. hani film izlemeye blurayle başladım sananlar yanılıyorlar ;) öncesinde dvd vardı, daha önce vcd, vhs, betamax vs..
watchlist'i deneyeyim dedim 5 dakikada 400 film oldu...
edit: 830'da sıkıldım işaretlemekten.. boş bir zamanda devam edilecek film izlemeye devam ;)
  • ozdek  (02.10.11 18:33:11 ~ 19:14:18)
filimadami.com
613.

  • unalub  (02.10.11 20:08:36)
23 yılda izlediğim film sayısı, 1418

  • toshiro  (03.10.11 00:14:40)
arşiv hastalığı oluştu 2 sene önce.böyle kutulu dvd ler.onların rafta durması felan çok özendim ve yaptım.arşiv odluğu için izlediğim filmleri de satın aldığım oldu.şuan kütüphanemde 88 i kutulu 120 film var.listeme baktığımda 300 e yakın film izlemişim.epey bi film eksiğim var.

  • azdeli  (03.10.11 11:29:21)