[]

androidli cep telefonu

1 milyar barajını aşmayan androidli telefon tavsiye edebilir misiniz?

Aslında HTC istiyorum ama sanırım 1000 liranın altında güzel telefon yok, Desire'a bak fiyatı uygundur dediler (HD olanı değil), onun fiyatını bulamadım.

Samsung tasarımı iPhone çakması bu bariz belli ama telefonlarının fiyatı da daha uygun, Galaxy Ace'i kullanan arkadaşım memnunum falan dedi, kısaca 1000 tl yi geçmeyen, androidi olan, ve içini dışını kurcalayıp her haltı yiyebileceğim (işletim sisteminde) bir telefon arıyorum.

Tavsiyeleriniz?

 
cok sikayetci olsam da huawei ideos x5 cok iyi bir tercih. tipik android malliklari disinda resmi olarak 2.2.2 versiyonu olmasi en buyuk handikapi. sozde hala 3.x gelecek... resmi olmayan kanallarda cogu rom zaten 3.3.5 kullaniyor (oxygen, cm7 ve miui gibi).
benzer fiyata sahip cogu telefondan ozellik olarak daha iyi. lakin dedigim gibi cok mal sorunlari da var.

  • entrapmen  (02.10.11 14:40:21) 
huawei ne kadar güvenilir ve kaliteli ki? İstediğim klasik özellikler, wifi, 3g (ki kullanmam), kamerası olmasa da olur, yani 15 mp lik kamera falan istemiyorum.

Kocaman ekran güzel de hem fiyat artıyor hem de şarj süresi kısalıyor.

edit : galaxy ace kalktı mı piyasadan? hiç bir yerde stok yok
  • bonjurkes  (02.10.11 14:42:48 ~ 14:44:05) 
galaxy ace özelliklerinden de görüneceği gibi gayet iyi. bi süre kullandım tavsiye edebilirim.


  • oku oku yazar ol  (02.10.11 14:43:38) 
galaxy ace kullanan arkadaşım, tek sorununun indirdiğin uygulamaların telefonun dahili hafızasına indiğini ve bunu karta taşımak gerektiğini söyledi.

Onun dışında, asıl sorun o telefon stoklarda yok, vatanda da hb de de
  • bonjurkes  (02.10.11 14:44:53) 
evet çoğu yerde yok stoklarda. hangi şehir İzmir ise bi bakayım?


  • oku oku yazar ol  (02.10.11 14:46:32) 
şehir İstanbul,

stokta olmama sebebi, artık piyasadan kalkmış ürün olması mı yoksa o kadar süper cihaz ki peynir ekmek gibi gitmesi mi?

Galaxy S ler de var, gerçi onlar 1 milyardan az daha fazla, gerçi onun özelliklerine filan bakmadım hiç
  • bonjurkes  (02.10.11 14:50:56) 
1000'den biraz fazla samsung galaxy s var. ya da bir alt modeli samsung galaxy sl var.


  • sanal uyku  (02.10.11 15:15:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.