levis dockers outlet

istanbulda şehir içinde, otobüsle rahatça ulaşabileceğim levis dockers outletleri arıyorum. nerede bulurum?

zeytinburnu olivium
yalnız belirteyim ki, hatunlara göre üç beş parça birşey ya var ya yok.
daha çok erkeklere yönelik...
  • kahvegibi  (12.06.08 16:31:47)
  • dodocan  (12.06.08 16:42:44)
anadolu tarafında isenız izmit e gitmenizi öneririm..inanılmaz çeşit oluyor..
oliviumda belirli gunler ürün gelir.eger o gunlerı yakalarsanız istedıgınızı alabılırsınız.ancak dikkat edin olivim da cok eskı ürünler var.7-8 yıllık pantolonlar var..

  • isott  (12.06.08 20:23:12)
kartal M1

  • cedilla  (12.06.08 21:28:31)
valla istanbul içi değil ama kartal kadar yakın :) fabrikası çorluda olduğundan olsa gerek 2 adet outlet mağazası var biri avantaj outlet center (çorlu çerkezköy yolu üzeri 3. km) levis ile beraber 15 civarında mağaza var işine yararsa ek bilgi olarak veriyim 500m ileride loft-colins fabrikası ve satış mağazası var. ikinci mağaza ve fabrikaya yakın olanı çorlu - edirne yolu 3. km sağda (burada defolu ürün bulmak daha olası)yine ek bilgi olarak veriyim bu mağazanın çaprazında yeşil kundura fabrikası ve serisonu mağazası mevcut

  • delidir yakalayin  (12.06.08 22:29:47)
yenibosnada kadak avm var.

www.kadak.net
  • masterfucka  (29.05.13 11:38:45)