bin lira lazım

bir ay sonrasına bin lira lazım. nasıl toplanır ki ? iddaa mı oynamak gerek ne yapmak lazım. iddaa ise 50 lira ayırabilirim başlangıç olarak. kenarda köşede 350 lira var ek bilgi olarak ama para benim değil.
nasıl yapmalı be.

350 lirayla tek maça iddaa oyna :o

  • altini ser incisi ker  (30.09.11 01:03:59)
zamanın varsa kısa vadeli eleman arayan yerlerde çalışabilirsin.

anketörlük,amelelik vs...
  • p a t r i o t  (30.09.11 01:06:05)
iddaa falan oynayıp da o elinizdeki 50 liradan olmayın bence. adam gibi girin bir işe en olmadı 1 ay sonra çıkarsınız. ya da sonradan ödeyebilecek gibiyseniz, kredi çekin. ama maaş bordrosu olmadan kredi vereceklerini sanmıyorum.

  • Sabac  (30.09.11 01:06:27 ~ 01:07:31)
iddaaya sakın bulaşma.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (30.09.11 01:07:30 ~ 01:07:36)
garanti bireysel kredi. bugün kendime baktım 1000lirayı 1100 küsür liraya veriyorlar 10 taksit ile. bana uygun gibi geldi. ama şartlarını bilmiyorum.

  • sormaya geldim  (30.09.11 01:08:06)
Biz iddaa oynama diyorsak sirf populeritenin oranlari dusurdugu kaygisi tasidigimiz icin
Beyler:( daha fazla saklayamazdim

  • beyninin üstüne oturan yazar v2  (30.09.11 01:15:24)
iki gündür iddaya 50 tl harcadım sözde banko maçlardı, bugün beşiktaş maçının ilk yarı-ikinci yarı sonucunu dahi bildim, 2 gündür tek maçtan yatıyorum, tavsiye etmiyorum.

  • nedensizce  (30.09.11 01:34:09)
herhangi bi' barda garsonluk yap, ücretini gece çıkarken alıyorsun yani bir ay sonra ay hesaba yattı yatacak bekleme derdi yok (ben anket, stand kızı vs. her işi yapmış biri olarak söylüyorum en güzeli garsonluk). 3 yıl önce kafe pi 40 veriyordu, herhalde en iyi ödeme yapan yer orası, bir uğra sor bence.

  • clarissa dalloway  (30.09.11 01:44:51)