TTNET belası

iyi geceler.. TTNet 12 Gb kotalı net paketı kullanıyorum. normalde 40 tl odemem gerekırken gecen ay 56 tl bu ay ıse 60 tl fatura geldı.. ( kotayı asmadıgım halde ) nedir bu şimdi ? vallaha Musterı hızmetlerıne sovmekten usandm arkadaslar ya.

12gb kotalı pakete geçiş mi yaptınız yoksa direkt 12gb kotalı paket olarak mı internet hizmeti satın aldınız?

  • pomaklar  (30.09.11 00:13:10)
geçiş yaptım..ancak bu pakete gecelı 5 aya yakın oldu ve musterı hızmetlerıyle gorusmemde herhangı bır ucret ödemeycegım soylendı..

  • ondkz  (30.09.11 00:14:53)
hımm ben yeni geçiş yaptıysanız eğer hesap kesim tarihi her ayın son günü oluyor. eğer ay ortasında tarife falan değiştirirseniz hem o aydan kalan sürenin parasını alıyorlar hem de zaten hali hazırda 1 ay kullanmış olduğunuz yeni tarifenin parasını alıyorlar. ama sizin durumunuz farklı 5 ay uzun bir süre. ama şu da olabilir telefon hattı parası diye bi şey var. 17 lira mı ne? sabit telefonunuz yoksa belki onun parasını alabilirler. yine de çözemedim :S

  • pomaklar  (30.09.11 00:19:09)