[]

parmak izi sorusu

Kafama takıldı da tabi ki sevgili medikalci duyuruculara sorayım dedim, bir yeri parmaklarımızla ellediğimizde parmak izi kalır burası okey.

Yalnız bende bu olay gereğinden fazla oluyor gibi, atıyorum bir cam kapıyı ellediğim zaman üzerinde kalan parmak izlerim 100 metre öteden belli oluyor. Arabanın camını el sürdüğüm zaman bildiğin pis gözüküyor. Hatta cam bardaktan çay içerken, 3-5 ellemeden sonra, sanki bardak 1 haftadır yıkanmamış da o kadar garip gözüküyor, üstünde bir sürü parmak izi, dudağımı değdirdiğim yerde dudak izi vs.

Yağlı bir cildim olduğunu biliyorum, daha doğrusu sanıyorum, ama parmak izinde yağlı cildin etkisi olur mu?

Not : Hergün duş alırım, ellerimi normal bir insan evladı gibi wc ye girerken vs yıkarım, yani olay temizlikle ilgili değil

 
zaten parmakların bıraktığı şey yağdır.


  • eyke  (29.09.11 23:44:55) 
peki gereğinden fazla olmasının sebebi yağlı cildim olması mı?


  • bonjurkes  (29.09.11 23:46:12) 
ter bezlerin fazlaca çalışıyor herhalde


  • neysene  (29.09.11 23:51:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.