Yurtdışından midi klavye

Selamlar,

Çin'den gelecek bir arkadaşıma midi klavye getirtmeyi düşünüyorum ancak ne alacağıma henüz karar verebilmiş değilim. Baktıklarımın içinden M-Audio 88es'i beğendim ama işi bilenlerden de tavsiye almak isterim.

88es hakkında bilgim yok fakat yıllardır M-Audio Axiom 61 kullanıyorum. Gayet memnunum. 1 akustik duvar piyanosu, alesis qs7, yamaha MM6 ve korg m1 sahibi olduğum için yeterli oluyor bana Axiom 61. Fazla tuşa gereksinim duyarsam zaten piyanoyu kullanıyorum.

Bu arada baktım alete, muazzam gözüküyor. Özelliklerini inceleme fırsatım olmadı ama M-Audio, kalite zaten. Düşünmeden alın. Bu arada, ne kadara getirtiyorsunuz?
  • Sabac  (29.09.11 23:36:22 ~ 30.09.11 00:07:55)