Facebook Grup Ayarları

Merhaba,
Facebook'ta iki grupta yönetici ya da kurucu konumundayım ve bu gruplardan birinde "tüm üyelere mesaj gönder" seçeneği çıkarken, diğerinde bu seçenek yok. Olmayan grupta şu an bu seçeneğe ihtiyacımız var, tüm üyelere mesaj yollamamız gerekiyor. grup ayarlarını kurcaladım ama bulamadım. grubun ayarları mı bozuldu ne oldu da mesaj yollayamıyoruz?

Peki diyelim ki bu seçeneği geri getirmek mümkün değil, o zaman o gruptakileri grubun sayfa formatına geçeceğini ve değişeceğini dolayısıyla oraya davetli olduklarını nasıl söyleyebiliriz başka bir şekilde?

mesaj konusu ile ilgili olarak, gruplardaki üye sayısı ile alakalı oldugunu duymuştum.belirli üye sayısının üzerine çıkan grup/etkinliklerde mesaj olayı devre dışı kalıyor.

diğer soruna gelince de benim aklıma grubun duvarına yazmaktan başka bişey gelmedi.
  • al basmadan donu var  (29.09.11 23:32:20)
sanırım o sınırı geçti grup o zaman. duvara da kimse bakmıyor anladığım kadarıyla. sınırı bilsem o kadarını kovar sonra yollarım mesajı ama. :) benim de aklımda o sayfaya üye olma etkinliği gibi bir şey açmak var bakalım teşekkürler.

  • bi mekan  (29.09.11 23:42:37)