Kitap toplama kampanyası hakkında sorular.

merhabalar sayın duyuru halkı. Şimdi biz Celal Bayar Üniversitesi öğrenci kulüpleri olarak bir kitap toplama kampanyası düzenlemeyi planlıyoruz halihazırda birkaç problemimiz var.

-Bu kitapları gönderebileceğimiz bir okul henüz bulabilmiş değiliz. Öncelikle bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Özellikle doğu illerine göndermek gibi bir öncelik belirledik. Oralarda görev yapan Öğretmen tanıdığı olan varsa bizi onunla iletişime geçirebilirse sevinirim.

-Bu kitapların ulaşımı konusunda kargo firmaları bize yardımcı olur mu acaba bu konuda bir fikrim yok ne yazık ki. Nasıl bir yol izlenilebilir?

Bunların dışında Manisa ve İzmirde yaşayan sözlük yazarlarından bize kitap yardımı yapabilecek olursa her kitap için size ulaşırım bizzat elinizden alırım kitaplarınızı.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

mng geçmişte benzer yardım kampanyalarına destek vermiş. şansınızı deneyin. bit.ly

  • yons  (27.09.11 21:50:53)
-- Mail atın kaymakamlıklara,yada ilçe milli eğitim müdürlüklerine...yardımcı olacaklardır..
--Kargo konusundada destek/sponsor bulabilirsiniz sanıyorum, Gidin bulunduunuz yerdeki kargı müdürlüklerine derdinizi anlatın bişey kaybetmessiniz...

  • ataman  (27.09.11 21:56:04)
Aslında hocam bizim ihtiyacımız var. (Kars'ta bir köy okulu) Ama böyle kampanyalar için önce milli eğitim müdürlüğü gibi yerlerin haberdar edilmesi lazım.

  • poyrass  (27.09.11 22:00:12)