YD öğrencisi için YGS hazırlık kitabı önerisi

merhaba cahit arf'lar,

yabancı dil öğrencisiyim, son sınıfım. ygs hazırlık için coğrafya ve matematik konu anlatımlı kitaplarına ihtiyacım var. elimde yeteri kadar test var ama konu anlatımı yok.

hangi yayınları önerirsiniz? LYS'ye hazırlayacak kadar detaycı olmasına gerek yok, sadece YGS için istiyorum sonuçta.

fem-güvender ya da
final-birey ya da
kavram(kısa ve öz)
  • vcellist  (26.09.11 23:02:30)
her ikisi için de mi? 5 yayın adı verdiniz, zor olucak aralarından seçmek. en azından + ve - yönlerini yazsaydınız.

  • hjarteblod  (26.09.11 23:21:21)
fem. eger konu eksigin varsa simetri serisi.
eger yoksa, birey B (lys de var icinde ama ve 35 tl)
iyi oldugun konularda da celal aydin
  • dampire  (26.09.11 23:32:01)