Staj Raporu Ciltletmek

merhabalar. bu ciltleme olyı nasıl yapılıyor? yani ben çıktı alıp götürsem bunu ciltleyin desem yapabiliyorlar mı yoksa özel bir şeyi falan var da çıktıyı da kendileri mi alıyorlar? bir de bizden karton ya da benzeri bir kapak kullanarak ciltletmemiz istenmiş. bu da ayrıca istenen bir şey mi yoksa zaten ciltlerken kapak koyuyorlar mı?

bunları yaptırırken de sorabilirdim de bi imza durumu var da ona göre ya ciltlettikten sonra imzlatıcam ilk sayfayı ya da önce imzalatıp sonra ciltlettirmeye götürücem.
teşekkürler.

henüz çıktı almadıysan usbde veya cdde götür onlar alsın çıktıyı ciltlemeye uygun olarak. çıktı aldıysan yanında yine usbde filan da götür çıktıyı gösterirsin ciltlemeye uygunsa ciltlerle, değilse ilk söylediğim geçerli olur.

  • in vino veritas  (26.09.11 19:14:16)
Ozalitçilerde a4 boyutunda bastırdıktan sonra plastik cilt yaptırmıştım. Benim gittiğim ozalitçilerde sadece a4 boyutunda yapılabiliyordu haberin olsun. Arkası mat önü şeşfaf plastik kapak olmuştu. Isıyla eriterek yapılıyor sanırım. Dayanıklı, bana göre ucuz fakat vasat görünümlü bir şey. Öğrenci işi işte.

  • neotunc  (26.09.11 19:20:46)